Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Відпочивай улітку з фотоапаратом!

Цьогорічне літо для користувачів сторінки міста Копичинці буде дуже спекотним. Позаяк вже зараз, від 15 червня, стартує конкурс серед фотолюбителів, який, до того ж, і по спекотному називається – ФОТОСПЕКА!

На відміну від попередніх фотоконкурсів, теперішній цікавий тим, що вже не потрібно довго і нудно надсилати листи з світлинами на адресу сайту, а кожен зареєстрований користувач має можливість завантажити свою фотороботу самотужки. Додати світлини допоможе інструкція з поданими зрозумілими вказівками.

Переможця конкурсу визначатиме кваліфіковане журі, а нагороджувати стануть партнери й організатори: МГО КІМ (Клуб ініціативної молоді), комп’ютерний клуб kopy.com, магазин Konica та найбільший всесвітній архів фоток flickr. Що саме чекає найкращого майстра фотографії – тримаємо у таємниці, але одразу запевняємо, що призи дуже корисні :) Триватиме ФОТОСПЕКА до 25 липня, опісля чого буде визначено найкращих фотомайстрів і нагороджено їх під час святкування другої річниці від дня народження інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.uaКоментарі:

Коментарі  

 
#3 Polaris 12.06.2008, 16:02
Ну, ая ка тематика, умови, вимоги?
Цитата
 
 
#2 bigfan 12.06.2008, 12:36
:P Жарить
Цитата
 
 
#1 Дьома 12.06.2008, 03:26
8) +1
Цитата
 

Додати коментар