Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Відбір кращих фотоконкурсу «Дивовижа»

На деякий час тематичний фотоконкурс «Дивовижа» втратив свою популярність. Низька активність користувачів зумовлена тим, що для розгляду подається чимала кількість робіт, але більшість з них явно не підходить до теми конкурсу. Тому, щоб відновити атмосферу конкурсу, вирішено видалити з даної категорії роботи, котрі набрали менше середнього балу 4.

 

Відбір кращих фотографій ще раз відбудеться 20 серпня. Тоді залишаться для оцінювання тільки ті роботи, що наберуть середній бал 4,5. Оголошення переможця – 1 вересня 2007 року. Кращий фотограф отримає від сайту сувенірну футболку. Але за умови, якщо надасть для публічного оприлюднення та й для ідентифікації особи своє фото. Фото присилати на поштову скриньку фотоконкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Нагадуємо, що голосувати і переглядати фотоконкурсу «Дивовижа» можуть лише зареєстровані користувачі сайту kopychyntsi.com.ua. Оцінювання проводиться комп’ютером за сумарним числом з кількості переглядів, коментарів, голосів та середнім балом. Тобто, все по чесному. Приносимо вибачення за онулення попередніх результатів. Це робилось для уникнення накрутки голосів лихими користувачами. Для чесних користувачів прохання ще раз продублювати свої голоси. Також не забувайте додавати свої коментарі до кожної роботи, автори будуть вдячні вам за підказки чи конструктивну критику.

Для тих, хто ще хоче взяти участь у фотоконкурсу «Дивовижа», то поспішіть! Надсилайте свої роботи на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Успіху всім і, звичайно, перемоги!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#16 terry_usa 12.08.2007, 07:55
Для Штика. Еа ио він і середній бал, він враховує кількість голосів. Звичайно, є різниця, між тими прикладами, які ти надав. Але є одна важлива особливість - коли поставити контрольну оцінку для обох прикладів, то оцінка практично не змінеться там, де було більше голосів! І сильно зміниться там, де було мало голосів. Математика!
Цитата
 
 
#15 Pashko 10.08.2007, 21:04
А коректно присилати на сайт фото, котры не підходять по тематиці конкурсу???! Я адміністратор, я і вирішую! Наприклад, фото "Трах". Дивовижа??? І це не сміття???
Цитата
 
 
#14 ...=Romanio=... 10.08.2007, 20:56
шпилька:
Та причому тут Жаба, я говорю за ставлення адміністрації, до людей цікавляться сайтом. І тим більше називати старання людей "сміттям", це просто некоректно і не людському.
Цитата
 
 
#13 шпилька 10.08.2007, 09:28
Можеш приколотися з граматики :D Решта людей розуміють,голов не-зміст.Критик уй і надалі!Завдяки критиці і роботі над собою,стаємо кращими.Але критика має бути конструктивною, а не галімо,бо я так сказав.Тобі не завадило б кілька авторів на сайт....
Цитата
 
 
#12 шпилька 10.08.2007, 09:18
Романіо!ну ти справді дивний!Ти поглянь на свою роботу з людьми...Твоїх шедеврів-статте й явно замало для пристойної кількості відвідування твого горе-сайту.Наст упна стаття буде про день конституції,вга дав :D Навчись людяності!Мій собака і то не на всіх гавкає,а ти все чимось не довольний.Жаба давить-диаись автопарк.
Видалення мусору з конкурсу-нормал ьний і потрібний процес,сприяє підвищенні майстерності фото,за це respect Паші й Дьомі.Ну все Peace,а то вчиш,вчиш і нема кого на сайт пустити :D :D :D :-)
Цитата
 
 
#11 ...=Romanio=... 09.08.2007, 19:46
"Якщо фото має 2,3 бали, то, думаєте, воно подобається користувачам. Тому потрібно прибрати це сміття.\" - І це говорить адміністратор сайту, який заохочує людей для участі в конкурсі. Просто абсурд, і страшна неповага до уваги користувачів до кункурсу.
Я в шоці. Пашко, навчись коректності, у роботі з людьми...
Цитата
 
 
#10 Shtyk 09.08.2007, 15:49
а скажіть яка робота краща:
робота 1 - середній бал 4,5
робота 2 - середній бал 4,5
як вирішити?

а якщо бде така інформація:
робота 1 - середній бал 4,5 к-сть голосів 50
робота 2 - середній бал 4,5 к-сть голосів 5

покличте сюди вчителя математики (можна Елиїва, можна когось і з Львівської політехніки), хай розбомбить неприйнятність врахування кількості голосів при порівнянні середнього балу!!!
Цитата
 
 
#9 Pashko 09.08.2007, 09:23
Повністю згідний. Знав би я, як в ту програмку свій алгоритм вкладати...
Цитата
 
 
#8 terry_usa 09.08.2007, 05:11
Багато читати корисно! З кожного тупика є вихід, як правило. Rulia запропонував такий - перетворити конкурс на такий собі форум. Не погано. А можна запросити для незалежної оцінки конкурсних робіт 3-4 поважних людей з певними художніми смаками і знаннями, вони і виставлять бали за фотки. Тоді середній бал може вивести і якась довгонога блондинка! І як бонус, до конкурсу з"явиться стаття з коментарями тих поважних мужів! Я за такий сценарій, бо вже потихенько почав підбирати призи для переможців! 8)
Цитата
 
 
#7 sanchuk_kuzyk 09.08.2007, 04:49
OHO... ja zamychuvsja chutatu
Цитата
 

Додати коментар