Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Весна перемогла!

spring001.jpgВчора, 28 лютого, в останні хвилини лютої зими, копичани мали нагоду спостерігати за дивовижними речами. З ранку до вечора погодні умови тут змінювалися з карколомною швидкістю, а до складу погоди чималими порціями ввійшли прохолодний морозець, яскраве сонечко, снігова хурделиця і дощ. До повного салату опадів бракувало хіба що грози з громом, падолиста, граду і манни з неба :)

 

Втім, як переконались копичани, з погодних умов можна навести висновок, що весна таки перемогла! Перший день весни подарував чимало кілокалорій сонця і вже таки менше морозу стало нам дошкуляти. Настрій, без сумніву, святковий!

В Е С Н А ! ! !

Весна символічно покликана збудити із зимової сплячки, коли фізична активність людей у певній мірі обмежена (в сучасному світі в умовах глобального потепління та зростання наук. технічного прогресу, обмежень активності при зміні пір року не надто проявляється). З весною природа оживає, а людина відчуває приплив сил. З весною більшає усмішок, зростає попит на увічливість, зичливість і доброту, навіть у тих, хто протягом року нічого потішного не робив :)

Без сумніву, зміна погоди, а в нашому випадку перехід від зими до весни, має пряме відношення до фізіологічних змін у тілі й душі людини. Взимку у внутрішній світ людини (душу) надходить мало теплої, - такої, що несе позитив – інформації. На заваді стоїть, по-перше, з географічних положень, низька температура повітря й мала активність сонця, а, по-друге, з суто метафоричних припущень, важкий одяг, який людину захищає від морозу, а відтак і не пропускає сонячного проміння, що є головним джерелом гармонійного життя людини. Ось чому навесні люди добрішають, змінюються на краще і найчастіше закохуються. Крім того, згідно з твердженнями науковців, нашим Богом, Крішною, Буддою, Міттою і те де є якраз СОНЦЕ, до якого, як не крути, люди постійно моляться, а всі вище вказані божества – вигадані персонажі, але тим не менш мають божественну силу, позаяк потужний магнетичний потік, створений мільйонними об’єднаннями людей, має унікальну силу творити дива.

З  П Е Р Ш И М   Д Н Е М   В Е С Н И !!!

Рідна сторінка твого міста вітає з першим днем весни. Пам’ятайте, весна дає унікальний шанс змінитися. Якщо попередня пора року не дала вам можливості щось привнести у своє життя, або виконати задумані справи, не гайте часу – сміливо займайтеся цим вже від сьогодні! Вірте, весна має чудодійну силу!

До речі, наші читачі та рідні містяни, як ви зустрічаєте прихід весни? Чи змінюється ваш настрій і взагалі спосіб життя?


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Емілі 11.03.2009, 14:03
зима повернулась!!!! 111 :o :cry:
п.с. дуже цікава і по-домашньому тепла стаття...
Цитата
 
 
#4 Romanu4 04.03.2009, 13:23
Pawka, najperwe ce nespodivanky ;-) ale i vesny zdaets'a te*, vonu hod'at' bluz'ko...
Цитата
 
 
#3 pashko 03.03.2009, 02:32
2 Zori__: Дякую! По можливості, будемо вам надсилати про крихті копичинецької землі. (останні 3 слова слід вважати за метафору)

2 Romanu4: Дякую, Рома! Навесні постійно натхнення додає. До твоїх слів: ти дочекався весни чи приємної несподіванки? :)
Цитата
 
 
#2 Romanu4 03.03.2009, 01:30
Pawka, prikol'na statt'a!!!, i vesna dijsno prunosut' nam bagato pruemnuh nespodivanok :-) Ja v*e svoju do4ekavs'a)))
Цитата
 
 
#1 Zori__ 02.03.2009, 03:13
Pasha, ви так гарно написали...Післ яля такої статті нагадалися Копичинці...
Цитата
 

Додати коментар