Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

#TwiTerEvent - тернопільський баркемп

 Ще дещо раніше я писав про сучасні сервіси, такі як твіттер. І от зараз по світу і в тому числі в Україні проходять різного формату зустрічі, на котрих користувачі даного web2.0 інструменту обмінюються досвідом його використання і взагалі спілкуються у чудовій неформальній атмосфері. Так от, у День Злуки 22-23 січня в Тернополі відбудеться такого роду подія #TwiTerEvent.

В програмі зустрічі багато цікавого. Від ранку 22 січня працюватиме інформативна частина, котра поділена на кілька секцій Твіттер та НУО, Твіттер та журналісти, Твіттер та туризм, Твіттер та влада. Опісля учасники відвідають Тернопільський музей політв'язнів та репресованих, а ввечері о 17.30  відбудеться вечірка в арт-клубі "Коза" - "Вечірка в Кози". 23 січня, як зазначають організатори, відбудеться мандрівка Тернопільщиною, а у 16.00 - неочікуваний сюрприз. Зголоситись для участі поки не пізно ;) Особливо запрошую до участі і копичинецьких твітерян, котрих за цей рік появилось досить багато. 

Детальніша інформація про захід на офіційному блозі баркемпу: http://twiterevent.blogspot.com/

Спонсор допису: Цікавитесь розкруткою власного сайту, seo оптимізацією? Вам слід знати що продвижение сайтов, складна процедура за котру візьмуться справжні спеціалісти


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #2 kopycom 15.01.2011, 02:37
Зареєструвався також. Буду,... якщо діти відпустять :-)
Цитата
 
 
-1 #1 Дьома 14.01.2011, 01:51
буду і всіх запрошую!
Цитата
 

Додати коментар