Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

То ви хочете 200 гривень, чи нє???

Інформаційно-розважальний портал нагадує, що розпочався конкурс автора. За який переможець отримає грошовий подарунок у сумі 200 гривень! Уже надішло 7 робіт, тільки от голосів за твори надто мало. Для прикладу, вірш "Життя іде" має найбільшу кількість голосів... аж 3! Мабуть, не зрозуміло користувачам як голосувати. Далі - більше...

 

То ж, пояснюю: Вам потрібно у верхній частині статті (при відкритті повного тексту статті) знайти 5-ти зіркову смужку. Голосувати за таким принципом - на якій зірці при лічбі зліва-направо тиснете, така проставляється оцінка. Тобто, тиснете не четверту зірку - 4 бали, третю - 3 бали і т.д. Думаю, зрозуміле пояснення.

Для підтримання елегантного стилю інформаційно-розважального порталу, твори учасників публікувати на головній сторінці не будемо. Бо нагромаджується багато матеріалу. Конкурс перенесено у розділ "Конкурс автора", котрий знаходиться у головному меню (ліва частина вікна :) ). Там ви зможете подивитися усі твори, проставити свої оцінки, подивитися рейтинг учасників. Розділ оновлюється щодня, тому не забувайте про "Конкурс автора", адже саме від вас залежить кому дістанеться 200 гривень!

Авторам бажаю не забувати про чарівну електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , на яку потрібно відсилати свої роботи! Успіху всім!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 as tar 16.03.2007, 14:40
Конкурс автора -- це руль :P ). Побільше б таких сайтів українською! :zzz
Цитата
 

Додати коментар