Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 53 гостей на сайті

Реклама

Театральне життя за кулісами

Знаємо, що у суботу відбулась вистава нашого Копичинецького театру, який цього дня відсвяткував свій ювілей. Сорок років тому він став народним. Це привернуло увагу багатьох копичан, котрі з нетерпінням чекають на такі свята. Орест Савка не розчарував і проявив свій талант цілком. Вистава виявилась просто чудовою.

Однак далеко не всі знають, з яким трудом це вдалося створити. Я хочу передати вам частинку того, що пережив за останній місяць.
Одного дня до мого класу прийшов Сергій Васильович Ярмоленко і запропонував усім бажаючим взяти маленьку участь у великій виставі. Така ж пропозиція прозвучала в кількох інших класах. Я погодився і, як вияснилось згодом, не пошкодував.
Перші репетиції здавались нудними і довготривалими. До цього часу я ще не знав особисто пана Савку. Ми з хлопцями не розуміли, чого він від нас хоче. Ті, хто працювали з ним далеко не перший раз, постійно говорили нам: «Ти ще не знаєш Савку!». Однак, згодом я побачив, що не даремно згаяв стільки часу, а витратили його ми дуже багато: окремі репетиції тривали до п`ятьох годин! За час перебування у стінах Будинку культури всі учасники дійства дуже зблизилися і подружились. У нашому театрі панувала весела обстановка, тому ми не впали духом і продовжували працювати.
Я можу пригадати багато кумедних моментів. Постараюсь відтворити деякі із них. Наприклад: ми ходили в уніформі чекістів з автоматами в магазин «Престиж» за "снікерсами". Можете собі уявити реакцію зустрічних людей? Ще багато веселих випадків зафіксовувала камера. Маючи зброю в руках наше товариство не змогло втриматись, щоб не зазняти всіляких перестрілок. Сергій Васильович підтримував веселу атмосферу своїми безперервними жартами, яких він знав дуже багато.
А тепер маленький фоторепортаж:


Ось як помучений «конвой» із нетерпінням чекає свого виходу на сценуЧоботи повинні бути напастованимиДва лейтенанти: «Солов і Гузєєв дєйствуют своим угрожающим видом».
Весело.


Душа Копичинецького театру.


Нам пощастило, що зібрався такий веселий і узгоджений колектив, з яким було зручно і легко працювати. Тому ніхто з нас не пошкодував, що потрапив сюди. Спасибі Оресту Івановичу. Без нього нічого б не було. Такі моменти не забудуться ніколи. Я думаю, що всі новачки запам`ятають цю краплю театрального життя назавжди. Ми дуже гарно провели час!


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 Prince 31.12.2007, 11:14
Тепер всі знають про наші важкі, але веселі репетиції!!!
Стаття супер :-)
Цитата
 
 
#7 Дьома 26.12.2007, 03:47
Дуже класна стаття, а фотки особливо оригінальні. Одним словом, супер!
Цитата
 
 
#6 Boduk 25.12.2007, 22:49
дякую за похвальні відгуки.
Цитата
 
 
#5 Peligro 25.12.2007, 14:53
Життя за кулісами надзичайно цікаве, веселе і динамічне! Адже де ще можуть зібратися люди різних поглядів і професій як не у театрі? Можливо, варто організувати виставу про закулісне життя?
Цитата
 
 
#4 Pashko 25.12.2007, 12:39
Бодик, респект! Гарно, просто і зі смаком!!!
Театр в нас, погодьтеся, суперовий! Наснаги у творчих злетах!
Цитата
 
 
#3 bigfan 25.12.2007, 12:31
Савка О.І. і дійсно є "важкою" людиною, але це властиво всім митцям з великої букви. А Бодик молодець, підтримує сайт у важкі хвилини сесії та звітних періодів року. :D Наснаги.
Цитата
 
 
#2 Оксана 25.12.2007, 11:37
Бодик, гарна стаття!
написана трохи "на приколі", але дуже органічна .Пиши ще!в тебе добре виходить!
Цитата
 
 
#1 Sofka 24.12.2007, 23:48
Так,веселощів хоч відбирай!!!!!!а вистава була супер!За гідну працю-гідний результат!!!!! ;-)
Цитата
 

Додати коментар