Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Перший тиждень конкурсу автора!

Нагадуємо, що на сайті триває літературна боротьба за 200 гривень. Так умовно можна назвати події, що розпочалися 13(1) березня (за двома стилями початок конкурсу :), насправді – невеличка помилка при друці). Отож, перші результаті такі: за дебютний тиждень „Конкурсу автора” надійшло 14 робіт, з них перемагає вірш „Життя іде” одразу двох авторів – Нати Марак і Тараса Пасимка. Варто додати, що конкурс ТВОРЧИЙ, тому інформаційні та службові статті не виносимо до призового оцінювання. Чекаємо на ваші листи з віршами та прозою.

Щодо спільної роботи Нати Марак і Тараса Пасинка „Життя іде”, то середній бал в актив авторів визначимо окремо. Тобто, якщо бал припустимо 4.8, то він автоматично опиняється в доробку і Тараса, і Нати. Зрештою, детальніше побачите у підрозділі „рейтинг”.
Автор повинен мати у літературному арсеналі не менше трьох робіт. Якщо при кінці конкурсу бракуватиме статі, то його результати, навіть якщо дуже хороші, не зараховуються. Переможця визначимо за рейтингом (шляхом додавання середнього балу кожної статі). У разі, якщо у двох учасників зійдуться однакові бали, то дивитимемось на кількість голосів та запропонованих робіт. Але якщо і тут буде рівність – то подарунок поділимо наполовину, на третину, на чверть і т.д....
Роботи приймаються до 1 червня, але голосування не припиняється аж до кінця конкурсу. Проголошення власника 200 гривень відбудеться 1 липня 2007 року на сторінках сайту. А вручення подарунку припаде на середину липня, в час, коли пройде перший форум користувачів і творців інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua. Звісно ж, форум відбудеться в Копичинцях, місце зустрічі... ага, зацікавилися? Місце зустрічі скажемо потім, вже ближче до самого свята.
До суддів, тобто Вас, дорогі читачі, оцінювати можете кожну статтю на сайті, навіть стабільних авторів. Головне, щоб стаття сподобалася. А там вже й автори отримають неабияку дяку.
ЗІ. Якщо виникнуть труднощі у розумінні умов конкурсу, звертайтеся по тел. 8(097)6530078, 8(067)5924149, або пишіть на kravchuchka@gmail.com, tdyoma@gmail.com

Коментарі:

Додати коментар