Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Новий чат!

Дорогі користувачі сайту kopychyntsi.com.ua. Ви мабуть помітили, що вже близько 2 тижнів був відсутній чат. Це було пов’язано з його нестабільністю, через що ми вимушені були його змінити на інший. За 2 останні дні було поставлено і протестовано 3 чати, з яких лише 1 виявився стабільним (проте з декількома мінусами в користуванні) і працював у всіх браузерах. Також нами було враховано побажання багатьох користувачів, котрі казали, що в чаті завжди бракує людей. Теперішній чат має дещо іншу концепцію. Відтепер в ньому зможуть спілкуватись всі без винятку, як зареєстровані користувачі так і гості сайту (яких завжди дуже багато). Плюс ще одна зміна така, що чат зможуть бачити всі на головній та інших сторінках сайту. Це буде сприяти більшому спілкуванню між користувачами сайту. Успішного спілкування. P.S. Чат знаходиться ліворуч ;)


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Всі на Київ 29.03.2007, 00:28
З неофіційних джерел стало відомо, що на сьогоднішній день до так званої „антикризової коаліції” входить 304 депутати, лідер «коаліції» з задоволеною усішкою повідомив це журналістам, 28 березня, після прес-конференці ї з Президентом України.

У зв’язку з цим опозиція не може сидіти мовчки. Як не одноразово запевняла лідер БЮТ Юлія Тимошенко: «Справедливість є, за неї варто боротися!». Аби домогтися розпуску Верховної Ради, для створення чесного та справедливого парламенту представники Гусятинської районної організації «Батьківщина» в Тернопільській області організовують поїздку для свідомих громадян, які можуть поїхати до Києва і відстояти позиції демократичних політичних сил. Довідки за телефоном: 2-71-00
Можна надіслати телеграму Президенту України,що до розпуску Верховної ради за адресою: 01220,м.Київ,ву л. Банкова,11
Цитата
 

Додати коментар