Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Напруга зростає!!! 250 грн.!!!

Вже місяць триває „конкурс автора”. За цей час надійшло 53творів. Із них 44 віршів, і лише 9 оповідань. Віршоване слово в Копичинцях набуло більшого розвитку, але вірші не досягають до мінімальних умов конкурсу - 4000 знаків. Після довгих роздумів адміністрація сайту вирішила розділити конкурс на дві частини: вірші та проза. Відповідно до цього збільшуємо розмір призового фонду – 250 грн., як зазначалось в початкових умовах конкурсу, за твори кількістю знаків більше 4000 на автора чекає приз 200 грн., поетам надається приз в 50 грн.

Авторам, як вказано в умовах на початку, необхідно прислати 3 оповідання (якщо хочете 200 грн.), або 3 вірші (якщо претендуєте на 50 грн.). Отже, у нас буде два переможці! А можливо один переможець у двох номінаціях. Хто переможе і як то буде – визначати шановним читачам сайту.

Умови оцінювання автора
Немало думали як справедливо визначити переможця у кожній номінації. Зваживши всі пропозиції та зауваження згідно умов конкурсу адміністрація вирішила:
Оскільки у нас „Конкурс автора”, то приз вручається найкращому автору конкурсу у номінаціях „проза” і „вірш”. Найкращий автор визначається по рейтингу котрий розраховується наступним чином:

РЕЙТИНГ = середня оцінка за твори Х коефіцієнт голосування

Середня оцінка за твори рівна сумі оцінок за твори поділено на кількість творів.
Коефіцієнт голосування рівний сумі голосів за всі твори поділено на кількість днів у конкурсі (109)

Така система оцінювання об’єктивно враховує комплексний внесок автора. Перш за все, це оцінка за твори, котра виставляється безпосередньо читачами сайту. Середнє значення узагальнює характеристику оцінки.
Чим раніше автор почав приймати участь у конкурсі, тим більше читачів ознайомилися з його творчістю, або чим більшу аудиторію завоював автор, тим більше читачів проголосувало. Щоб не було питань у випадку, коли автор за день до кінця конкурсу пришле 3 твори за які проголосує 3 читача з середньою оцінкою „5” і отримає найвищу середню оцінку, то середню оцінку помножимо на коефіцієнт голосування 3/109.


Отже, рецепт перемоги простий – пишіть більше, пишіть душевно!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 12.04.2007, 14:51
:zzz
Цитата
 

Додати коментар