Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Інопланетяни нас побачать...

Відтепер нереальність стала реальністю. Інформаційно-розважальний портал kopychyntsi.com.ua оголошує благодійну акцію „Ми живемо в Копичинцях”. Кожен охочий, а це установи, організації, магазини, заклади мають змогу додати інформацію у розділ інформаційного ресурсу Копичинців. Ця акція має на меті розширити інформаційне поле копичинчан у світі та піднести авторитет міста. Подробиці читаємо далі...

Такий має вигляд зразок листівки про акцію „Ми живемо в Копичинцях”. Стосовно оформлення – на малюнку зображений знімок із космосу, що символізує авторитет міста у всьому світі. Над ним – сонечко з трикутним промінням, у середині якого буква „к” чорного кольору. Одразу повідомляю, що це не лого сайту. Зображення створене для більшої уваги та сприйняття, і, звісно, для піднесення настрою . Текстове наповнення залежить від важливості і повідомлення. Жирним виділені основні тези.


Акція проходить на благодійній основі і триватиме до невизначеного часу. Умови її прості: потрібно просто підготувати інформацію та розмістити її на сайті. Тематика інформації довільна. Це можуть бути – історичні факти, біографія, фотографії, контакти, відомості та ін. Вітаються комерційні повідомлення. Так як сайт не є зареєстрованим, то послуга можлива за оплатою у будь-якій сумі від 20 грн. Протягом акції, у спеціальній рубриці розділу „Про сайт” будуть опубліковані грошові внески. Які згодом підуть на розвиток сайту та інформаційної структури міста зокрема.


Згодом про акцію буде написано у розділі „Про сайт” та вказано реквізити порталу. Орієнтовний початок розповсюдження листівок - 9 грудня.

Зараз можна взяти участь в акції, зателефонувавши за тел. 8(0976530078), або відіславши запит на адресу в інтернеті kopychyntsi@list.ru


Не гайте часу, приєднуєтесь до акції і, можливо, саме ваша інформація прославить рідні Копичинці на всю Галактику!


Коментарі:

Додати коментар