Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

Хочете свободи слова? Не бійтеся говорити від свого імені

Як на мене, дискусії на нашому сайті все більше і більше перетворюються в якусь багнюку, де замість того, щоб щось сказати по темі, ми обливаємо одне одного брудом, ображаємо, вигадуємо всілякі нісенітниці і все, що на язику крутиться. Чому так? Підписуючись ніками (вигаданими іменами) ми не боїмось сказати свою думку, бо інтернет – це завіса, за якою нам, здається на перший погляд, нічого не грозить. Звісно, на такій стадії розвитку є ще можливість подуріти, пописати дурниць і «відірватися» на повну, бо не таємниця, що чимало комп’ютерних збоченців отримують масу задоволення від кропіткого дручювання без ком без крапок перчених повідомлень на сайтах, форумах, чатах тощо. Годі! Годі! Каламбур і дитячий садок закінчився!

Працюючи на сайті ради блага міста я, а, можливо, і вся команда, часто допускала помилок. Були й критичні, часто не перевірені статті, були й відверді наклепи, які для мене здавались цілком нормальними, або ж просто написані на емоціях з невиміряною експресією, нетолерантно і непродумано до наслідків. Пригадуєте конфлікти зі школою, з церквами, знову ж таки з о. Василем і так далі. Так от, такі статті мають бути написані від свого імені і за участі самих же винуватців матеріалів, а їх здебільшого ніколи не було. В цьому, можливо, помилка. Звісно, кожна конфлікта стаття виросла не з повітря і ніхто її не купував, бо, не таємниця для копичан, що мас-медіа в Копичинцях не є вигідним ні для кого. У нас бабці-дідусі-цьоці-вуйці ще краще працюють за журналістів, щоправда так викривлять інформацію, що потім з’являються коментарі на кшалт незареєстрованого користувача Петро333 і йому подібних. У них розсіювання інформації, непідтверджені факти, блюзнірство, бруд, моральне насильство. Таких коментарів не має бути і їх не буде, якщо на сайті ввести цензуру. Можливо, жорстку, але справедливу і ефективну для всіх.

Проект введення цензурування на сайті міста Копичинці

Ви зараз здивуєтесь, але цей проект не включатиме цензури як такої. Дивно? А що тут дивного, коли кожен писатиме від свого імені, а відтак не дозволить собі писати всякі дурниці, бо буде йому встидно. Загалом проект включатиме в себе лише тотальну переєстрацію користувачів з повним введеннями контактної інформації. Сюди входитиме:

  • Фотографія
  • Прізвище, ім’я, по-батькові
  • Номер домашнього і мобільного телефону
  • Контактні дані в мережі інтернет

Реєстрація проводитиметься за заявками. Після перевірки інформації, ви отримаєте телефонний дзвінок або листа з одобренням вашого запиту.

Відтак, коментувати зможе лише зареєстрований користувач, що пройшов перевірку і має дозвіл на публікацію. В будь-який момент, якщо когось зацікавить пропозиція автора коментаря, з ним можна буде без проблем зв’язатися.

Вважаю, що такий хід зблизить копичан, зменшить кількість бруду на сайті, налагодить інтерактивну систему і дозволить визначити справжню аудиторію сайту kopychyntsi.com.ua

Тож коли ви сьогодні не зможете написати коментаря, знайте, розпочато тотальну переєстрацію користувачів. Ми будемо проводити її поступово, але з розумом. Жиймо добре!
 


Коментарі:

Коментарі  

 
#97 pashko 28.05.2010, 17:09
забороняється:
- писати коментарі, які не стосуються статті;
- писати коментарі, що ображають будь-чию честь, гідність чи несуть ненависницький характер щодо певної особи чи групи осіб;
- писати коментарі, що містять нецензурну лексику;

У разі порушення цих правил, адміністрація залишає за собою право знищувати коментарі без попередньої згоди автора коментаря та вказання причини
Цитата
 
 
+1 #96 bigfan 28.05.2010, 07:42
Станіславський би сказав "Не верю" :sigh:
Цитата
 
 
+1 #95 Дьома 25.05.2010, 13:16
о.Василь, щиро дякую що написали. Мабуть на цьому логічно буде завершити всі сварки...
Цитата
 
 
+5 #94 о.Василь Погорецький 25.05.2010, 12:02
Слава Ісусу Христу! Дорогі во Христі браття і сестри, мені передали ті ваші дописи. Не знаю,чому підняли такий галас, але в статті нічого поганого ані проти Бога, ані проти релігії чи проти мене не має. Кожна людина має право на вільну думку, але, дорогі мої, Бог наділив нас розумом. Треба вміти ним користуватися. Мені сумно, що є тут люди, які обливають брудом одне одного. Так не має бути. Друга заповідь любові каже - "Люби ближнього свого, як себе самого. І буде добре тобі на землі". Не сваріться! Я знаю, що проти мене часто йшли і часто мене підозрюють в темних справах. Я закриваю на це очі, і впевнено іду до життя вічного. Злагода, любов, мир - це ті чесноти, яких ми маємо прагнути на протязі всього життя. Хто досягне цього - матиме життя вічне.
Тому прошу не сваритися, не вживати моє імя, бо я в нічому не винен і ніякої участі не беру. І, друже Петро (хоч ти і не Петро, але я не маю права розказати всім про тебе), залишай ті дурниці. Це не по християнськи. Амінь.
Цитата
 
 
#93 pashko 25.05.2010, 11:00
Цитую Петро888:
пашко ти цю кашу заварив, тож давай припиняй цей балаган, бо вже смішно, ваш сайт перетворився на смердючу помойку, де бігають пацюки і шкодять всім, ти шо дитина, принаймі ведеш себе так, може кражче бався солдатиками, і не лізь писати коментарі, та статті, бо в тебе таланту явно нема!!!!!


Що, Петре, слів і терпіння вам стало бракувати, що хочете закрити свою "казкову" історію дебілізму на нашому сайті? Не хвилюйтесь за мій талант, я, на щастя, на використовую його на повну лише ради вашого добра. Тут і так вже всі знають, хто і з якої хати пиши ціі пусті слова :) Техніка не дасть збрехати. Була б наша воля, то вже би давно вас завстидали, а так - дякуйте і сидіть собі тихенько. Інакше - терпець урветься і Копичинці дізнаються про вас - ім*я, прізвище, фотографію і номер будинку, чого ви явно не бажаєте. Тим паче, що ваші брудні коментарі, в яких ви БЕЗПІДСТАВНО ображаєте мене, як редактора цього сайту. Знаєте, християни в таких випадках миряться. Я не пропоную закривати балаган, я пропоную мирну закінчити цю безглузду розмову.
Цитата
 
 
+2 #92 Дьома 24.05.2010, 22:16
Цитую петро999:
В мене не параноя то в тебе Тризуб праноя. НАШО МЕНЕ ОБРАЖАТИ???ДЬОМА,ЧОГО ТИ НЕ СТИРАЄШ ОБРАЗИ!???ТИ Ж КАЗАВ ШО СТИРАЄШ ТИ КОМЕНТАРІ???ЧИ ВИ ПРОСТО КОЛЄГИ З ТРИУЗБОМ І ВИ ЗМОВИЛИСЬ.,,
І ДЕ ПАШКО?ДАЙ МЕНЕ ВІДПОВІДЬ!!!
Ніхто вас поки не ображає, наразі ви тут розкидаєтесь словечками, які не дуже пасують "ревному" християнину. Так, ми з Тризубом колєги. А коли ви дасте відповідь на моє запитання і скажете справжнє ім'я і прізвище?! І ще, ми з вами не знайомі щоб ви мене називали на "ти"...

схоже що Петро просто провокатор, я пропонував всім заспокоїтись, натомість прямі образи в інших коментарях. Найкращий вихід просто не реагувати...
Цитата
 
 
+2 #91 Тризуб 24.05.2010, 16:10
Цитую петро999:
Наші парафіяни зібрали підписи проти вас,бо ви йдете проти отця,а то означає що ви йдете проти самого БОга!Отець Василь казав всім на службі,що хто буде йти проти священника той скоро помре і матиме кару Божу!
В мене не параноя то в тебе Тризуб праноя. НАШО МЕНЕ ОБРАЖАТИ???ДЬОМА,ЧОГО ТИ НЕ СТИРАЄШ ОБРАЗИ!???ТИ Ж КАЗАВ ШО СТИРАЄШ ТИ КОМЕНТАРІ???ЧИ ВИ ПРОСТО КОЛЄГИ З ТРИУЗБОМ І ВИ ЗМОВИЛИСЬ.,,
І ДЕ ПАШКО?ДАЙ МЕНЕ ВІДПОВІДЬ!!!

По перше я вас не ображаю, і на вас наклепів не наводив, в тому шо вас хтось підкупив і т.д. Хоча можете відповіді не давати, я все зрозумів з вами. Більше діалогу вести з вами не збираюся.
Цитата
 
 
-6 #90 Петро888 24.05.2010, 14:58
пашко ти цю кашу заварив, тож давай припиняй цей балаган, бо вже смішно, ваш сайт перетворився на смердючу помойку, де бігають пацюки і шкодять всім, ти шо дитина, принаймі ведеш себе так, може кражче бався солдатиками, і не лізь писати коментарі, та статті, бо в тебе таланту явно нема!!!!!
Цитата
 
 
#89 Гануся 24.05.2010, 14:52
на сайт нападають хакери, всім труба, чекайте повну версію.
Цитата
 
 
#88 bigfan 24.05.2010, 14:34
:lol: з такими захисниками як ви петре, мені вже стає шкода о.Василя
Цитата
 

Додати коментар