Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 53 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

Нам пишуть. Канада на проводі

Такого листа ми отримали два дні тому. За детальніше переклад на українську мову. 

 

З Новим 2010 Роком!

 

У школи №2 - своя інтернет-домівка

У старому році хотілось би потішитись ще одним віртуальним подарунком, який цього разу принесла школа №2 нашого міста. А саме поява офіційного сайту даного навчального закладу. Звісно, це дуже приємно, адже тепер обидві наші школи мають власну домівку в мережі інтернет, що все з кожним днем стає не просто вибаганкою, а необхідністю. Поки сайт наповнюється, але вже зараз є інформація котра буде цікава як учням, вчителям даного закладу, колишнім випускникам так і всім копичанам. А я зі сторони адміністрації kopychyntsi.com.ua обіцяю підтримку даного ресурсу, та обіцяю дублювати цікаві новини школи на головному порталі нашого міста. Отже, тексту надто багато, варто самим зайти і оцінити все - http://almamater2.at.ua

 

З Днем Народженням kopy.com!

Спочатку це був невеличкий комп'ютерний клуб, а зараз це великий комп'ютерний центр, котрому виповнилось 8 років! Від імені адміністрації та користувачів міського порталу хочемо привітати весь колектив центру з цією датою, побажати процвітання, радості, багатих клієнтів. Від дня створення kopychyntsi.com.ua комп'ютерний центр завжди підтримував нас у всіх наших починаннях - починаючи з поліграфії (котра була необхідна нашому сайту) закінчуючи призами на конкурс "Фотоспека", а зараз ще й веб-камерою рідного міста. Без kopy.com-у цього реалізувати б не вдалось. Щиро Вам дякуємо! Ще раз зі святом!

 

Послугами якого провайдера ви користуєтеся?

Зовсім недавно, три роки тому, коли зароджувався наш портал - kopychyntsi.com.ua, мережа Інтернет в Копичинцях тільки-но почала розвиватися. Якщо зараз ми можемо спокійно відео чи веб-камеру переглядати на своїх моніторах, то раніше мусіли по кілька хвилини чекати на завантаження улюбленого ресурсу. Тож нас цікавить, якими провайдерами, а розвелось їх таки багато, ви сьогодні користуєтеся? Відповіді просимо давати як в спеціально створеному опитуванні "Послугами якого провайдера ви користуєтеся?", так і в коментарях. 

 

Святий Миколай принесе нам веб-камеру

Як вже дехто вчора помітив ми вже провели тестування нашої довгоочікуваної веб-камери. Наразі камера не доступна, проводяться певні технічні роботи. Але 19 грудня на День Святого Миколая подарунок запрацює

 

Допоможіть рідній школі!

Готується до друку книга про школу, присвячена 100-річчю будівлі школи та 5-річчю гімназії. Просимо долучитися усіх випускників школи. Напишіть будь-ласка відгук про школу того часу, коли ви в ній навчалися, побажання теперішньому і майбутньому поколінням, вчителям.
Усі ваші замітки буде розміщено в окремому розділі "Пам'ятаю про тебе, школо". Можна також надсилати свої фотографії. Обов'язково вкажіть свої прізвище, ім'я та по батькові, роки навчання та випуску. Нам також буде цікаво знати ким ви тепер працюєте, які ваші досягнення (вказати за бажанням).

Замітки просимо надсилати на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Від редакції сайту kopychyntsi.com.ua. Оскільки наш сайт читає доволі багато людей-випускників школи №1, тепер вже гімназії просимо також відписуватись в коментарях із зазначенням ім'я, років навчання, та року випуску. Всі зібрані коментарі будуть відіслані в школу так би мовити від спільноти міського порталу (якщо вам звісно ліньки відіслати свій відгук на вищезазначену електронну адресу).

 

Гео-листівка

Гуляючи по просторах інтернету знову таки наткнувся на доволі цікавий сервіс. Чи знали ви, що є будинки в світі, котрі з космосу виглядають як звичайні букви?! Не знали? Від тепер існує сервіс, котрий створить для ваших друзів чудову листівку, надпис якої буде виконаний саме буквами, які видно тільки з космосу.

 

У нас новий домен - kopychyntsi.org.ua

 Відтепер на рівні з головним доменом kopychyntsi.com.ua, у нас існує і другорядний. Користувач, котрий набере в адресній стрічці браузера kopychyntsi.org.ua також потрапить на сторінку інформаційно-розважального порталу рідного міста. З чим вас всіх і вітаю!

 

Новий календар

 Відтепер пошук статтей на сайті став ще зручнішим та простішим. Праворуч сторінки ви зможете побачити календар. Натиснувши на день ви отримаєте список усіх публікацій, зроблених в цей день. Відповідно так само з місяцем, натиснувши на ім'я можна отримати весь список статтей написаних протягом цього періоду. Приємного користування

 
Сторінка 8 з 22