Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

Інтеграція kopychyntsi.com.ua із соціальною мережею vkontakte.ru

Дорогі користувачі нашого сайту. Ми знаємо, наскільки ви любите соціальні мережі, зокрема "Вконтакті". Часом ви навіть немаєте часу зайти на портал рідного міста, залишити коментар чи почитати останні новини. :) Для самих лінивих ми і створили інтеграцію з цією соціальною мережею. Відтепер кожен хто є в цій соціальній мережі зможе авторизовуватись на нашому сайті без додаткових реєстрацій та введень паролів. За "детальніше" коротка інструкція.

 

Хочете свободи слова? Не бійтеся говорити від свого імені

Як на мене, дискусії на нашому сайті все більше і більше перетворюються в якусь багнюку, де замість того, щоб щось сказати по темі, ми обливаємо одне одного брудом, ображаємо, вигадуємо всілякі нісенітниці і все, що на язику крутиться. Чому так? Підписуючись ніками (вигаданими іменами) ми не боїмось сказати свою думку, бо інтернет – це завіса, за якою нам, здається на перший погляд, нічого не грозить. Звісно, на такій стадії розвитку є ще можливість подуріти, пописати дурниць і «відірватися» на повну, бо не таємниця, що чимало комп’ютерних збоченців отримують масу задоволення від кропіткого дручювання без ком без крапок перчених повідомлень на сайтах, форумах, чатах тощо. Годі! Годі! Каламбур і дитячий садок закінчився!

 

Поповнення відеоархіву

7-8 травня у відеоархів нашого сайту додано 2 нових відео. Перше відео - це відзначення 95 річниці бою на г.Маківці, 28 квітня 2010 року, його можна переглянути тут. Друге відео - це смолоскипна хода 2 травня 2010 року, його можна переглянути тут. Весь відеоархів за весь час існування сайту завжди доступний у відповідному розділі

 

У нас ще один домен

Раніше наш портал був доступний лише по одному і основному домені - kopychyntsi.com.ua. Згодом у нас з'явився резервний kopychyntsi.org.ua . А від тепер у нас є і третій,  ще один резервний домен - kopychyntsi.pp.ua. Отже тепер, ввівши одну з цих адрес ви завжди потрапите на наш інформаційно-розважальний портал.

 

Вітаємо, Bigfan!

Від імені всього сайту kopychyntsi.com.ua, щиро вітаю з Днем Народження нашого автора та фотографа bigfan'а. Хочемо побажати успіху у всіх починаннях, щастя, здоров'я, побільше гарних статтей та фотографій, одним словом всього най-най-найкращого у житті! Ще раз з Днем Народження, Андрій!

 

Поповнення ретроальбому нашого міста

Гуляючи по просторах інтернету знайшов знову цікаві старі фотографії нашого міста на польському сайті http://www.bagnowka.com/ Всі фото зроблені, чи то надані паном Tomek Wisneiwski. Деякі місця взагалі не можливо впізнати, але є й такі на яких Копичинці вбачаються одразу. Нові фото дивіться у нашій фотогалереї: http://kopychyntsi.com.ua/servisy/fotogalereya?func=viewcategory&catid=9

 

З Днем вебмайстра! 404

 

Ті, хто "важко" працює в інтернеті славляться тим, що був би тільки привід, а відзначити - завжди будь ласка.
Сьогоднішній день (4.04) багато хто асоціює з 404-ю помилкою і називають своїм професійним святом - Днем Вебмайстра, а деякі - днем покровителя інтернету.
З чим і вітаємо нашого вебмайстра - Дьому!!!
Легкого і валідного йому коду, швидких і непадаючих серверів і багатих замовників :)
До того ж, сьогодні Великдень і неділя, так що всім гарного настрою і приємних вихідних.
 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

kopychyntsi.com.ua - off line версія

1_wall_Newspaper_0.jpgЯк відомо, не всі жителі Копиченець мають комп'ютери, ще менше - доступ до інтернету.
Та й навіть із тих що мають, не всі відвідують наш сайт. Отож, вже досить давно виникла ідея мати друковану версію kopychyntsi.com.ua, щоб якомога більше людей змогли читати статті, що там публікуються, а також привернути увагу всіх до того чим живе наше місто.
Поки що ми не спромоглися на повноцінну газету, яка б виходила великим тиражем, але натомість від 17 березня 2010 року в комп'ютерному центрі kopy.com біля входу розміщена стінгазета.
Вона стала черговим спільним проектом інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua та комп’ютерного центру kopy.com  і, можливо, своєрідним пошуком формату для майбутньої нової повноцінної газети Копичинець.
У випуску під №1 розміщені статті від 10.03.2010 р. по 17.03.2010 р.  Плануємо оновлювати приблизно 1 раз на тиждень, коли назбирається достатньо матеріалу

 

Ми переїжджаємо на новий сервер

Завдяки допомоги наших шанувальників, портал kopychyntsi.com.ua цими днями переїжджає в простору, багатофункціональну кімнату під назвою "сервер". Відтак, матимемо більше можливостей для розвитку та вдосконалення. Позаяк процес змін займе чималий шмат часу, в роботі сайті можуть виникнути певні збої, але, надіємось, їх не буде взагалі. Тож зустрінемось уже з новими kopychyntsi.com.ua! 

 
Сторінка 6 з 22