Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 56 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

З Днем Весілля!

Від імені всієї спільноти сайту kopychyntsi.com.ua хочеться привітати Андрія bigfan-а з великим святом у його житті - днем весілля! З весіллям ми тут нікого ще не вітали, так що ти перший! =) Хочеться побажати Андрієві та його дружині Юлі міцного здоров'я, успіху у спільному житті, багато хороших та яскравих епізодів, ну і побільше нових маленьких користувачів kopychyntsi.com.ua =). Ще раз зі святом!

P.S. Доволі символічно одружуватись напередодні дня народження міського порталу ;) 

 

Чотири - багато чи мало?

Привіт всім хто на зв'язку і тримає руку разом з нами на пульсі життя нашого міста. Першого серпня у нашого порталу маленьке свято - 4 роки з дня заснування. За цей час було всяке - і скандали, і зміни дизайну, функціоналу і т.п. речі, але тим не менше ми старались по мірі своїх сил інформувати вас про події в місті, надавати цікавий, свіжий контент. Ну і традиційно хочу пройтись екскурсом за цей рік нашої праці. Отже, чим запам'ятався для мене та й можливо для вас цей рік. Звісно в 4 роки діти вже добре говорять, але для інтернету це доволі-таки не поганий вік. 

 

kopychyntsi.com.ua - мобільна версія

 От скажіть, часто в дорозі чи ще десь хотілось би щось почитати, в тому числі і kopychyntsi.com.ua. Але нажаль компютера з інтернетом немає під рукою, зате є під рукою мобільний телефон. Саме тому ми створили мобільну версію нашого сайту. Нажаль теперішній мобільний інтернет доволі дорогий, тому сторінка оптимізована, щоб ви споживали якнайменше трафіку. На мобільну версію винесено вся стрічка новин, а також є можливіть переглядати і тематичні розділи накшталт "Політика", "Суспільство" і т.д. Окрім того винесено найбільш корисні розділи нашого сайту, наприклад "Автобуси" і "Залізниця" із завжди актуальним розкладом транспорту. Заходьте з мобільного: pda.kopychyntsi.com.ua

 

Поки Гугл думає...

Поки компанія Google думає, коли зробити нармальну карту для м.Копичинці, ми користуємось чим-попало. Нещодавно знайшов фотографію з космосу нашого міста. Наразі це фото з найкращим масштабом, з тих котрі я бачив. Фото ч/б, зрештою оцінюйте самі. Масштабу також не знаю :(

 

Твіттер-трансляція. Скоро буде!

Шановні користувачі, в найближчому майбутньому ми плануємо проводити текстові онлайн трансляції різних події, чи то футболу, чи ще чогось на сторінках нашого сайту. Поки існує кілька варіантів проведення такого роду іновації -  за допомогою твіттера (який є універсальним), про який я свого часу писав, або безпосередньо засобами нашого сайту (але тоді буде проблема в оперативності).

 

3 роки Хоростківському сайту!

 Від імені всього порталу kopychyntsi.com.ua хочу привітати що один інформаційний ресурс нашого району, а саме міський портал Хоросткова - horostkiv.com.ua з 3-х річним ювілеєм.  Дуже символічним є те, що сайт почав свою роботу 6 червня, адже в цей день ще й День журналіста. Хочеться побажати команді сайту успіху, здоров'я у цій не легкій роботі, побільше цікавих матеріалів, активних користувачів, а головне - не опускати руки, ноги, клавіатури і фото-відео камери, а робити свою справу із задоволенням!

 

Ваша скринька @ kopychyntsi.com.ua

Дорогі користувачі, радий запропонувати вам новий сервіс на нашому сайті - поштову скриньку вигляду: ім'я@kopychyntsi.com.ua. Даний поштовий сервіс включає всі переваги, котрі має пошта від компанії Google - а це сучасна система фільтрації спаму, об'єм скриньки - 7,5 Гб і т.д. Для того щоб зареєструвати скриньку необхідно подати заявку в розділі Сервіси-Пошта-Замовити скриньку. Протягом 24 годин, скринька буде зареєстрована. Для доступу до веб-інтерфейсу поштового сервісу використовуйте Сервіси-Пошта-Увійти в скриньку, або безпосередньо набравши mail.kopychyntsi.com.ua. Поспішайте, кількість скриньок обмежена!

 

 

Каталог копичинецьких сайтів, як дочірній проект kopychyntsi.com.ua

От скажіть, була у вас така ситуація, коли вам хотілось знайти в інтернеті ще якісь сайти про Копичинці, установи міста і т.д? Відтепер у вас є така можливість. При нашому міському порталі ми створили Каталог копичинецьких сайтів - catalog.kopychyntsi.com.ua, що також доступний і з меню: Сервіси - Каталог сайтів. Наразі в каталозі вже 14 сайтів, що для невеликого містечка Копичинці не так вже й погано, і з кожним днем кількість інтернет ресурсів росте. Також, якщо ви не знайшли свого сайту там, і вважаєте, що він має бути там обов'язково, можете додати його самостійно. Всі посилання посортовані по категоріях, для зручної навігації.

 

Ще раз про коментарі

Останнім часом на нашому сайті гостро стоїть питання цензури, чистоти мови та висловлювань у коментарях. Все частіше нам приходиться вислуховувати в свою адресу щось накшталт: "ачо ви мій коментар витерли, а от того-то і того-то не витерли. Ганьба вам!". Через те мною, як адміністратором технічної частини сайту було вирішено ввести ще один крок, який має покращити стан справ з коментарями. Відтепер, всі зареєстровані користувачі зможу пожалітись адміністрації сайту на якийсь коментар, якщо він на вашу думку не дотримується правил публікації коментарів. Коротенька інструкція далі.

 

Чергове оновлення ретрофото

Ми оновили черговий раз нашу галерею ретрофотографій. Кілька фотографій нашого міста, а також кілька фотографій самих копичан, які колись жили там, де зараз живемо ми. Отже, кілька нових фотографій Копичинців можна переглянути тут, а фотографії копичан знаходяться тут. Фотографіями щедро поділились п.Богдан Новоставський та п.Андрій Шмігель, за що їм велике дякую!

P.S. Якщо ви володієте цікавими ретрофотографіями нашого міста та його жителів і бажаєте ними поділитись, зв'яжіться будь-ласка з нами, ми обов'язково розмістимо їх на сторінках нашого порталу.

 
Сторінка 5 з 22