Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

У нас літо!

 

З 2 річницею, horostkiv.com.ua!

Сьогодні 6 червня виповнюється 2 роки з дня заснування ще одного порталу нашого району, а зокрема міського сайту м.Хоростків - horostkiv.com.ua. Від всього серця хочемо привітати адмністрацію та користувачів сайту. Побажати багато років плідної праці, нових активних користувачів, цікавих новин, стабільного сервера та всього найкращого

 

Оновлений розклад руху поїздів

З 1 червня 2009 року Укрзалізниця вводить новий  літній розклад руху поїздів. Ознайомитись із ним можете в розділі "Залізниця". Приємного користування послугами Укрзалізниці ;)

 

Панорама Копичинців. 360 градусів

З радістю пропонуємо вашій увазі панораму міста, виконану з куполу костелу. Особливість її полягає в тому, що вона охоплює всі 360 градусів. Отже вам зовсім не обов'язково видряпуватись на купол костелу, адже ви завжди зможете поглянути на панораму на сайті kopychyntsi.com.ua. За Вас туди вже злазив наш штатний фотограф - Bigfan, а скомпілювати цю чудову панораму допоміг terry_usa. За що їм величезна подяка. Оскільки наша сайтова галерея не підтримує настільки широких фотографій, та й зрештую я не знайшов в інтернеті таких сервісів, котрі б працювали з такими розширеннями, тому прийшлось застосувати зовсім інший прийом. Отже, насолоджуйтесь...P.S. Панорама буде завжди доступна в меню "Про місто"

 

Свобода слова як шлях до відкритості й справедливості

Вже вкотре на сайті міста нещадно знищується публікація. Причина: відверте незадоволення осіб, про яких, власне, і йде мова у статтях, а також крихкий характер самих авторів, що, побоюючись підсвідомих факторів, відмовляються від своїх слів. Втім, чи вихід просто-напросто зняти матеріал, якщо ж він до того таки мав місце на існування? Такий стан речей заставив нас всіх взятися до спільної розмови про свободу слова як на нашому інформаційному ресурсі, так і загалом в українській журналістиці.

 

Оновлення фотогалереї

До вашої уваги пропонуємо панорамні фотографії з минулої фотосесії. Фотографії виконані з куполу костелу нашого міста. За сприяння у виконанні фотографій дякуємо о.Юрію, настоятелю храму. Отже переглянути наше місто з висоти можна в Фотогалереї

 

З Днем Народження, Bigfan-е!

Від імені всіх користувачів та керівництва сайту kopychyntsi.com.ua вітаємо з Днем Народженням одного із найстарших людей серед адміністрації сайту - bigfan. Андрій чудовий фотограф, організатор, журналіст, а що саме головне друг. В цей день прийми від нас найкращі побажання - здоров'я (це дійсно головне), успіхів у всіх починання (яких дуже багато), любові, кохання та всього найкращого що є в цьому житті! Ще раз зі святом!

 

Копичинці.com.ua: чергове оновлення

Нарешті відбувся довогоочікуваний перехід сайту на нове ядро, що в майбутньому стане базовою платформою для реалізації різних чудових проектів на базі kopychyntsi.com.ua Зрозуміло, що до нового дизайну потрібно привикнути. Про всі нюанси вчорашнього оновлення читайте далі.

 

 

За публікацію несе відповідальність автор

У зв’язку з критичною оцінкою роботи сайту, адміністрація сайту хоче звернути увагу на те, що не несе повної відповідальності за публікації на сайті. Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати тексти. Це загальновизнана практика у вітчизняній журналістиці.

 

Весна перемогла!

spring001.jpgВчора, 28 лютого, в останні хвилини лютої зими, копичани мали нагоду спостерігати за дивовижними речами. З ранку до вечора погодні умови тут змінювалися з карколомною швидкістю, а до складу погоди чималими порціями ввійшли прохолодний морозець, яскраве сонечко, снігова хурделиця і дощ. До повного салату опадів бракувало хіба що грози з громом, падолиста, граду і манни з неба :)

 
Сторінка 10 з 22