Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

Більшість користувачів kopychyntsi.com.ua обрали високошвидкісний Інтернет

Нещодавно ми проводили опитування, щоб дізнатися можливості підключення наших користувачів до Інтернет. А відтак, спираючись на результати, визначити можливості для впровадження нових сервісів. Опитування тривало майже місяць і виявилось, що поганеньким, відсталим і до того ж дорогим Інтернетом вже ніхто користуватися не хоче. Статистика – далі.

Як бачимо з таблиці, 73,3 % користувачів обрали саме високошвидкісне безлімітне підключення, що дозволяє безперебійно і цілодобово працювати в мережі, дивитися онлайн відео і тішитися новим софтом, музикою, фільмами та іншими завантаженнями.

На другому місці опинилися невідомі «Інші» підключення – 9,3 %. Щось нам підказує, що це користувачі з інших країн.

Третю сходинку зайняли «інтертелекомівці», підключення до якого тільки недавно з’явилось у місті. Статистика не вражає, бо про якість у нашому місті «Інтертелеком» похвалитися на може, -  всього лиш 7%. Добре працює лише у південній частині міста, в с. Котівка, в с. Оришківці (чим ближче до Чорткова – де вишка – то краще «тягне»).

Втім, знайшлися ще навіть такі, хто заходить в Інтернет з мобільного телефону. По 2,3 % користувачів надають перевагу послугам Мобільний Київстар XL та МТС Коннект. А от про Київстар 3G ніхто і словом не обмовився. Хоча я точно знаю, що в Копичинцях є власники отих «штучок» :)

І на завершення – десерт. Є таки в Копичинцях користувачі старенького «доброго» dial-up, з яким, зрештою, і зароджувався наш сайт.

Як бачимо, час біжить і все у світі техніки вдосконалюється. Тож є чому радіти, чи не так? ;)


Коментарі:

Додати коментар