Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Зимові "тістечка"

Ми продовжуємо оновлювати рубрику "Тістечка нашого містечка". Так як Копита жити без приколів не можуть. До Вашої уваги свіжа порція фото „тістечок”. Смакуйте на здоров’я. Далі буде…

Панк – Рок – Хой

Панки, чи то пак рокери, а можливо їхнє об’єднання, знайшли собі місце в місті. Боюся, що розсекречу схованку молодіжного угруповання, але не страшно – бо Гопніки наш сайт не читають (вони ж не знають що таке Інтернет :) ). Шукайте цей напис, там обов’язково будуть панки, або рокери. Або й разом.

Нічлава


Нічлава. Запитаєте: „А що тут прикольного?”. А то, дорогі мої, що справи навколо ставка вже стали бестселером. То смердить, то перестає, то знову смердить. Знаходять там купа сміття та інших засобів гігієни і не тільки.

А де у вас ворота?


Ох, злінувався наш народ на ніц. Раніше ще відчиняв ворота, або просто відсував перепону. А зараз і то лінь зробити. Валить напряму хоч би йому шо. От і маємо поламаний паркан. А може то оковита винна…

Новорічні прикраси


Біда в Україні. Хто має гроші, то прикрашає новорічні дерева прикрасами. А хто ні – то прикрашає… туалетним папером. Він і дешевший, і надовго хватає.

„Красуня”


Ялинка вже вдруге потрапляє у розділ „Тістечка нашого містечка”. Як і минулого року, її довго ставили, довго прикрашали, і довго забирали… Врешті-решт одріжуть по корінь і на тому усе скінчиться. А влітку, може, й стовбур витягнуть, щоб не заважав нову ялинку ставити.


Коментарі:

Додати коментар