Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Зруйнований тротуар. Недбальство чи байдужість?

trotcrash_sm.jpgТут були гарячі суперечки на рахунок того, хто що руйнує в місті чи навпаки відновлює. Одні кажуть що це влада, підприємці, неплатники податків, буратіно, дід мороз. Не правда! Основними руйнівниками свого міста є самі копичани, якби це жорстко не звучало. Хтось спеціально, хтось з недбальства.

Суть статті полягає в тому, що в одну з установ міста привезли найнеобхідніше - вугілля. Що тут такого скажете Ви? Все дуже просто. Камазом (!!!), яким було завезено цей продукт вугільної промисловості було знищено шмат тротуару навпроти ЦКіД а також бордюри, котрими обнесені які не які каштани міста.

 

trotcrash_1.jpg
 
trotcrash_2.jpg
 
trotcrash_3.jpg
 
trotcrash_4.jpg

 

І це було б не настільки печальним, якби на людину котра прислала дані фото не накричали під час фотозйомки з місця події. Виходить що про проблему навіть не можна написати, не кажучи вже про її усунення.

Тут далеко не треба йти. Пам'ятаєте, здається минулого року ми писали про аварію в центрі міста, після якої було зруйновано частину старої огорожі костелу. Хто це зробив!? Інопланетяни?! Та ні! Наші копичани :( І це ще не дуже болюче. Болить найбільше те, що винуватці не чують за собою провини. А як інакше пояснити те, що й досі огорожу не відновлено?

Мабуть ситуація повториться і з тротуаром. Потроху місто перетворюється на місто розбитих парканів, поломаних бордюрів, розтрісканих пішохідних доріжок...


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #20 bigfan 02.02.2009, 16:38
Водій явно не розумний, запрягся і вйо. Скоро ями занесуться болотом, а за рік ми взагалі думатимемо, що так воно було завжди. І тільки в галереї ретрофото, зможемо дивуватися, яке наше місто було колись красиве. :sad:
Цитата
 
 
+1 #19 pashko 01.02.2009, 16:02
Цитую Zori__:
Slavko, a do yakogo vusnovoky pruishla militsia? Scho zapusano v protokoli?


Во-во, Славку, що сказала міліція. Ви, мабуть, в тих справах більш утаємничені, аніж ми.
Цитата
 
 
+1 #18 Zori__ 31.01.2009, 20:12
Slavko, a do yakogo vusnovoky pruishla militsia? Scho zapusano v protokoli?
Цитата
 
 
+1 #17 Kingston 31.01.2009, 20:09
Дійсно водій якісь ДИВНИЙ,такий великий заїзд із дороги навіщо було їхати через весь трутуар нерозумію, тай керівництво будинку школяра мало б показати водію як краще заїхати щоб вигрузити вугілля нічого незруйнувавши, а виних потрібно карати.
Цитата
 
 
#16 pashko 31.01.2009, 03:28
Привіт-привіт, Еммі :))
Повністю солідарний з тобою!
Цитата
 
 
#15 Емілі 31.01.2009, 03:23
Цитую Славко з Баворівщини:
А може це все спеціально падлядь?

А може це параноя?! :roll:
Не розумію для чого складали акт, якщо далі справа не йтиме. Якщо тут вина водія, райво, керівника організації - чому платитиме міська рада?! Бо не вміє захищати свої права, а значить і права громади?! Тоді це частково справедливо. Якщо не вміємо відстояти себе, тоді й маємо такий результат. А роль жертви - дуже проста і вигідна. Хоч як би то песимістично не було, а складається враження, що того ніхто не ремонтуватиме - ні винуваті (Пашко, привіт ;-) ), ні влада. Такий в нас досвід.
Цитата
 
 
-1 #14 Славко з Баворівщини 31.01.2009, 01:37
Водій з Хмельницької області.Вугілля завозило РАЙ Відділ Освіти. Керувала діями водія п. Василик М.( зав. будинком школяра), між іншим "велика патріотка"! Про порушення складено акт, була міліція. Але мабуть знову ремонт прийдеться робити міській владі. А може це все спеціально падлядь?
Цитата
 
 
#13 Zori__ 30.01.2009, 22:29
1.Vidshkodyvatu koshtu na remont tratyary povunna ta kompania ,yaka e vlasnukom KAMAZA(kolu tse vuna vodia) Kerivnutstvo kompanii nese vidpovidal'nist '(liability) za rozgryzky tovary. Xto dav nakaz Kamazy poixatu po tratyari? Zaputaite yurustiv ,yaki pravula na Ykraini. Tsy problemy povunni bylu rishutu v Mis'kii Radi.
2. Asfal't na dorozi byv nepravul'no zroblenui. Tomy i pidvaluvsya pid vazjkum gryzom. Xto robuv ty dorogy - toi povunen i remontyvatu.
Цитата
 
 
#12 Shtyk 30.01.2009, 18:46
ХЗ чого сцилка викидає на "Головну", глюк, до розробників з проханням...
мав на увазі статтю "Ще раз про самозахист. Практично-дослі дницький досвід" (див. зправа на головній)
Цитата
 
 
#11 terry_usa 30.01.2009, 18:24
Повна деградація!
Нащо шукати вину у владі. Спочатку на себе подивимось. Шофер в свому еволюційному розвитку десь застряв на рівні неандертальців. То скільки грам мізків треба мати, щоб додуматись проїхати по тротуарі. Напевне, надивився новини по ТВ, де в Києві парковка авто на тротуарах норма...
Якщо народ до такої степені здеградував, то ніякий лідер не допоможе, тут вже треба пастуха з парою вівчарок.

Цитую Shtyk:
ото в тему шо робити, а основне - приклади як то вже було зроблено:
pravda.com.ua/.../88755.htm

І що там важливого? Що Пінчук влаштував показ мод? Попрошу точніші лінки...
Цитата
 

Додати коментар