Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Зорі в калюжах...

Цікаво, а де шукати ті зорі? Чи як їх треба бачити? Чи є якісь принципи, правила, специфіки, особливості? Чи є той, хто може пояснити, чому хтось із нас особливий, а хтось – ні? Чому комусь посміхається доля, причому постійно, а комусь вона так само перманентно скалить зуби?

 

Ні – ніхто. Бо особливий будь-хто, будь-хто бачить зорі і, більше того, будь-хто – сама та зоря. Хтось у калюжі, а хтось – у морі діамантів і золота.

Колись мали завдання від одної дуже приємної молодої викладачки. Полягало воно в тому, щоб розпитати в людей про щастя. Просто спитатись: «Чи Ви щасливі?».

Знаєте, біля ненашої будівлі нашого інституту є зупинка тролейбуса, та сама зупинка, на якій ми виходимо, коли їдемо з центру. Там є магазинчик такий маленький, мобільні телефони продають. Назву говорити не буду – то вже реклама вийде. І в тому магазинчику є продавець-дівчина, звичайна така дівчина, не дуже примітна, ні. Вона абсолютно звичайна. Але мені тоді закортіло до неї зайти.

  • Ви щасливі?

  • Ні. – відповіла вона сумно.

  • А що заважає бути щасливою?

  • Кохання.

Пауза, болюча така пауза і вимучена. Ніби і дівчина, і я подумали про те й саме: вона – про причину свого нещастя, а я – про те, що колись те саме відчував.

  • А яка остання радість була в Вашому житті?

  • Остання?.. Учора в мене був день народження.

  • Вітаю!

  • Дякую.

І я вийшов. Після того я пішов шукати інших людей і інше щастя. Але ж та дівчина не полишала моїх думок довго. Вона тоді й стала тією зорею в морі буденщини. Хтось може говорити, що це банально чи пафосно, проте мені так не здається. У тих очах був біль і чистота, мені відкрилася людина, яка бачила мене вперше в житті. Саме це важливо!


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Тарас 23.01.2007, 01:28
Дурне це все!!! Кохання ж неможе бути одне!Буде друге!Значить не доля,значить не ваша це зірка! Саме головне-це життя, а життя потрібно так прожити щоб не було стидно за прожиті роки!Навіть,якщ о дуже глибоке падіння-продовж уй жити боротись,люби всіх хто тебе оточує,тільки позитивні емоції і буде великий підйом!!! Віра повинна бути сильною!Не здаватись!Ще один політик говорить:"Справ едливість є,за неї треба боротись!"
Цитата
 
 
#4 lin 22.11.2006, 23:36
Як уже то кохання надоїло, добре, якщо все добре. Напевне тій дівчині дуже хтось спортив життя, або рани ще не загоїлися.
Одна людина колись казала, коли її покинули, що "Кращеб я не вмів кохати, ніж маю так мучитися", частково я погоджуюся з його словами.

Цікаве твердження:
Кохання (за твердженням авторитетних джерел ) - це комплексна емоція, яка являється так само як і прості емоції (страх, ненависть, радість), реакцією на зовнішній подразник - об'єкт кохання (як в Павловських собачок). При появі подразника (такої собі "лямпочки") в кров виділяються нейропептиди а також речовини класу амфетамінів (як вже писалось у темі про ЛСД - амфетаміни не є безпечними наркотиками, бо здатні викликати звикання організму).
До "нароктиків кохання" люди поступово звикають, їм потрібне збільшення дози (через збільшення порогу чутливості) і той самий "обєкт кохання" вже не може забезпечити такої продуктивності "хімкомбінату", лямпочка поступово затухає і кохання проходить .
Кажуть, еволюція, придумала цю всю амфетамінову аферу для того, щоб забезпечити виживання потомства, коли для виховання нового покління потрібна штучна прив'язаність двох особин одна до одної, оскільки самка в період виношування плоду і деякий термін після появи на світ нащадка не може убезпечити ні себе ні його.
Для класу приматів цей термін "вирощування" складає 3-4 роки. Тому еволюційно-доці льним є існування сліпого кохання саме такий термін (3-4 роки). Для людини соціальної цього замало (школа-інститут ) тому на зміну амфетаміновій моделі приходить економічно-соці альна (з домішками моралі) модель спільного поживання партнерів, аж до "поки смерть не ролучить".....

Із сказаного вище стає зрозуміло, що все дуже просто, і не треба нічого драматизувати.. . Весь світ - Театр.
Цитата
 
 
#3 bigfan 21.11.2006, 17:32
:cry: :cry:
Цитата
 
 
#2 admin 21.11.2006, 15:25
:cry: :cry: :cry:
Цитата
 
 
#1 Pashko 21.11.2006, 15:22
:cry:
Цитата
 

Додати коментар