Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Запали свічку на могилах героїв!


Коментарі:

Коментарі  

 
#17 bigfan 30.10.2008, 17:31
Цитую Петрович:
На рахунок поради подовитися в слорвник чи належить Запорізька область до України - то я думав на мапі пошукати, але якщо ви кажете в словкнику, то я пошукаю він в мене на відміну від вас є. Але ви не переживайте я вам його обовязково вишлю, напишіть тільки мені свою електронну адресу. :P
То у вас крім словника ще й мапа є :o З такою матеріальною базою ви сміло можете стати головним критиком-прагма тиком нашого сайту.
Цитата
 
 
#16 pashko 30.10.2008, 14:46
Петровичу, а що слабо відповісти на останні коментарі? Ачи вам більше до вподоби писати "дитячі" викривлення тексту за системою Shift + Enter в адміністратуру сайта? :lol:
Додав користувач: Unregistered
Додано зі сторінки: kopychyntsi.com.ua/.../
IP адреса відправника: 91.124.126.190
Текст помилки: Як сказав Бігфан, і дійсно 1 листопада світили на цвинтарі свічки і світять
Коментар: що тепер і нам треба відкопувати червоні прапори і йти першого травня на площу,що тут такого вшанувати"свято праці"? (Петрович)
_PROOFREADER_ADMINMAIL_MISTAKEVARIANTЯк сказав Бігфан, і дійсно 1 травня виходили з червоними прапорами і ходили по площі пів дня як вівці

Ви мене дуже розсмішили. А ще позиціонуєте себе як вихованого і освіченого дядечка...
Цитата
 
 
#15 Ктулху 30.10.2008, 01:02
Петрович, тобі сюди:
www.google.com/.../
Цитата
 
 
#14 Дьома 29.10.2008, 18:21
Я от до кінця не можу зрозуміти всіх цих зауважень і цієї недоречної дискусії. Як сказав Бігфан, і дійсно 1 листопада світили на цвинтарі свічки і світять (принаймі в Копичинцях). Це я памятаю від коли памятаю себе. Особисто мені всерівно що у цей час святкує будь-хто, чи то американець чи то росіянин. Враховуючи те, що саме 1 листопада в Копичинцях світили свічки на цвинтарях чому б не засвітити свічки на могилах наших героїв?!
Питання до Петровича:
Чи можуть героями України бути люди, котрі за віросповіданням є не православними, католиками?! Чи мають право представники іншого віросповідання, чи то протестанти, католики чи кришнаїди і т.д. вшановувати память героїв?!

Мені просто дивно все це читати... Виявляється світити 1 листопада свічки це вже протестанська, американська традиція!
Цитата
 
 
#13 Петрович 29.10.2008, 18:06
Цікаві ви хлопці, любите друкувати цитати які вважаяте "неонациськими" ( Словник ви таки не відкривали), тожі попробую.
Цитата:
"хоч і не повністю всі, мої співітчизники."
Питання: Уточніть кого саме з населення східних і південних регіонів ви не рахуєте своїми співвітчизникам и. І яким чином така ваша позиція протерічить "неонацизму".
І ще якщо, як ви кажете, прискіпитись дослів - то ваше "схиблені на історії" я напевно замінив би на "не байдужі до історії".
На рахунок поради подовитися в слорвник чи належить Запорізька область до України - то я думав на мапі пошукати, але якщо ви кажете в словкнику, то я пошукаю він в мене на відміну від вас є. Але ви не переживайте я вам його обовязково вишлю, напишіть тільки мені свою електронну адресу. :P
Цитата
 
 
#12 pashko 29.10.2008, 17:18
Я радий, що ви потрохи пізнаєте комп*ютерні "понятія", пане Петровичу. Тож тепер знатимете, що не коректно звертатися на "ти", тим паче коли вважаєте себе таки освіченою людиною.

Цитата:
Але сподіваюся ви прочитали мою репліку, маю на увазі ту що тричі блокували і її і зараз немає на сайті, це я впевнений ви робили з поваги до мене.
- щось я не до кінця зрозумів. Напишіть точніше, а тому мені не в тямки про що йде мова.

Цитата:
Кажеш відчув в моїх фразах неонацизм. Чудово тепер відкрий словник і прочитай що це таке і раджу робити це кожногоразу коли виникне бажання написати якесь мудре слово.
- відповідаю вашими ж закидами, такими як Цитата:
прикро за те що єзуїтська пропоганда за час польської окупації спрацювалаЦитата:
і
менше дивився амереканські фільми, а цікавився більше власною культурою,
.

А щодо неонацизму, то я мав на увазі здебільшого похідну від цього поняття, за яким стоїть вороже ставлення до інших країн. А не суто те поняття, яке з самого початку носить в собі неонацизм. Якщо ви так прискпіливі до понять, то я, з вашого дозволу, заміню його на таке слово, як "схиблені на історії". Пробачте за, можливо, згрубілий прикметник "схиблені", але, на мою думку, він найбільше підійде.

ІЦитата:
ще забув у вас з бігфаном спитати Запорізька та " інші Сх. області" є українськими землями чи як ви вважаєте?
- ні, африканські!!! Знаєте, начхати чиї це землі. Головне, що там живуть, хоч і не повністю всі, мої співітчизники. Ось це моя країна. Така, як є зараз. Хоч і хворе суспільство, але є люди, які не марять історичними подіми минулих віків, а йдуть вперед, толеранто, виважено, спираючись на реальні події.

Звісно, ми свою історію пам*ятаємо і любимо, але шаленіти не можна. До добра вона не приведе, тим більше у нашій країні, яка не має єдиного народу.
Цитата
 
 
#11 bigfan 29.10.2008, 17:16
Цитую Петрович:
І ще забув у вас з бігфаном спитати Запорізька та " інші Сх. області" є українськими землями чи як ви вважаєте?

Гляньте в словник, там має бути
Цитата
 
 
#10 Петрович 29.10.2008, 17:01
Шановний Пашко, приймаю зауваженя на рахунок звертання, і перепрошую що не досконало обізнаний з компюторними "понятіями". Але сподіваюся ви прочитали мою репліку, маю на увазі ту що тричі блокували і її і зараз немає на сайті, це я впевнений ви робили з поваги до мене. Кажеш відчув в моїх фразах неонацизм. Чудово тепер відкрий словник і прочитай що це таке і раджу робити це кожногоразу коли виникне бажання написати якесь мудре слово.
І ще забув у вас з бігфаном спитати Запорізька та " інші Сх. області" є українськими землями чи як ви вважаєте?
Цитата
 
 
#9 pashko 29.10.2008, 16:27
Пане Петровичу! Користувачі на сайті не мають сталого віку, то ж вам ніхто не давав права звертатися до мене на "ти", а тим більше називати синком.

Знаєте, я повністю згідний з Бігфаном, бо мислить він реально, а не так як ви - книжно-фантасти чно. У ваших переконаннях відчувається доля неонацизму. Більше експресії, а не розсудливості.

Уявіть, що ви за віросповідання католик, як це я, приміром. Чи підете ви всупереч традиціям своїх батьків на радість істориків та історичних подій, що забороняють світити свічки на День Всіх Святих? Мабуть, вашим батькам було б ой як неприємно. Крім того, таке добротне діло, як поминання небіжчиків, незалежно від часу і місця, має місце на життя у будь-якій країні з будь-якою історією. Ви погоджуєтеся?

Історія, історія... Та чи впевнені ви в усіх історичних подіях? Не забуваймо, що всі ми люди, і ми маємо право на своє життя, не нав*язуюче іншими сторонами. Так, я не бороню вам керуватися книжно-історичн ими повчаннями, ваш вибір, але, попрошу, більше лояльно вмішувати факти з життя українських земель до справ суто моральних. Дякую.
Цитата
 
 
#8 bigfan 29.10.2008, 15:59
Цитую Петрович:
Запалювати свічки треба завжди, а не чекати конкретного дня, а коли вже дуже хочеться то є для того Троїцька і Дмитріївська поминальні суботи, Провідна неділя. А коли українські загальні поминальні дні тобі не до вподоби, то пали хоч на хелоуін, що я тобі зроблю? :-?
До чого тут це? Ще мої прабатьки 1 листопада ходили запалювати свічки на гроби. При розвалі союзу ця традиція стала більш популярніша, бо було знято заборону. Можливо свято Всіх святих і має католицьке коріння, але не секрет що майже в кожного копичана є польське коріння, більшість сповідує грекокатолицьку віру. Якщо пан, чи то пак добродій хоче святити на Троїцьку і Дмитріївську поминальні суботи, то я це тільки вітаю. На землі козаків, Запорізькій та інших сх. областях є традиція приносити і розпивати спиртне на могилах, причому роблять це як в "загальні поминальні дні" так і 1 листопада, і випивають явно не по 100 гр., бо після таких вшанувань слабші валяються під лавками а моцніші починають співати. Гарна традиція, правда? Козацька.
Цитата
 

Додати коментар