Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Запахло місто квітами

На міській клумбі, що знаходиться між каштанами біля кіоску „Торгпреси”, виросли весняні квіти: тюльпани і нарциси різних кольорів. З них приємно здивував темно-синій тюльпан. Цікаво, де знайшли таку дивовижу? І скільки квітам ще залишилось рости?

 

Приємно здивувався коли приїхав додому. Виходжу у центр, бачу квіти на клумбах, здалеку наче прибрано – виглядає на солідне містечко. Підходжу ближче – квітів значно поменшало, біля них сміття (але менше ніж у фонтані біля „Престижу”), більше зелені аніж пелюсток, залишись тільки пагони – видно, що комусь конче потрібні були квіти.

Квіти насаджені з широкими проділами, лише в одному кутку можна зустріти густий кущик червоних тюльпан. Що стосується нарцисів, то вони загубились поміж тюльпанів на головній клумбі, а на бічній, що ближче до обочини, взагалі обмежились одним скупим рівцем.


А от темно-синій тюльпан і справді здивував. Навіть коли фотоапарат лиш надумав зафіксувати це диво, прохожа учителька підмітила мою увагу: „Дивуєшся темному тюльпану? Справді красиво. І де вони знайшли таку дивовижу?”. Відповіді я не знав, та й заперечувати не смів.

Протягом тижня квіти начебто спокійно росли, не боячись впливу навколишніх об’єктів і суб’єктів. Витримали вони і знущання мешканців, що кидали на клумбу сміття (стидно вам має бути, друзі, біля клумби сміттєві урни є! – Авт.), перенесли приморозки, що днями сколихнули всю країну, і залишили цілими руки тієї людини, що насмілилась зірвати кілька тюльпанів на букет. І нащо рвати квіти, хіба дороги до „Нівроку” не знаєте? Там квітів вдосталь, щоправда за гроші. Такий випадок вкотре доказує, що людина ладна розум пропити, аби тільки отримати гроші.Приємно, що у Копичинцях є клумби із квітами, хоч з невеликою кількістю, але таки квітами. Все, наче, в нас непогано, тільки б люди до природи міста уважно ставилися.

Спонсор допису: Літом дуже спекотно і дуже надокучають комахи, котрі влітають у вікна. Семе тому створили Москитные сетки, котрі вас врятують


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 віт 11.05.2007, 10:40
5 балів :zzz
Цитата
 
 
#3 bigfan 06.05.2007, 20:39
Висадженими тюльпанами та нарцисами, новими лавками та декільком великим горщикам з фіалками біля Будинку культури та перед Центральним Універмагом ми повинні завдячувати організації «Наше місто», яка за власні кошти проводить благоустрій нашого містечка. Вони не хочуть слави чи подяк, вони просто просять нас виявити повагу до чужої праці. А також сподіваються що таким чином зможуть залучити більше людей до цієї благородної справи.
Цитата
 
 
#2 Vity@ 06.05.2007, 00:17
+1
Цитата
 
 
#1 admin 05.05.2007, 15:51
ага 8)
Цитата
 

Додати коментар