Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Замість шоу – «совітський ранок»

Годі було сподіватися на шоу збоку одинадцятикласників Копичинецьої ЗОШ №2, котрі у суботу, 2 лютого, презентували концерт до вечора зустрічі з випускниками. Протягом години виступу публіка побачила заледве два розважальних номери, а решту – декламування віршів. Задум начебто непоганий, а от реалізація виявилась не дуже вдалою. Як сказали організатори концерту, готували його протягом останнього тижня, тому почасти відчувався брак у виконанні.

Формат останнього дзвоника з монотонними задушевними віршами не надто сподобався публіці, котра у вихідний день мала намір розважитися і зовсім не хотіла «пускати слюні». Таке враження, що свято організовували для старших випускників, хоча їх зібралось в залі не надто багато.
Учасники концерту були одягнуті у стилі 80х часів СРСР: дівчата у шкільних формах, а хлопці, щоправда, в різних костюмах. До повного салату бракувало тільки совківських піонерів. Та й сам концерт радше нагадував ранок у совітській школі. Думаю, варто переходити на сучасний лад, а не продовжувати організовувати такі свята у радянському форматі.Минулорічний 11-А клас підсилив концертну програму хоровим співом

Ізюминкою свята стала раптова з’ява на сцені 11-А класу, 2007 року випуску, котрі хором виконали пісню. А от на дискотеку випускників майже не залишилось, бо рідної музики, крім кількох народних танців, практично не звучало.Вальс з випускниками

Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Емілі 06.02.2008, 02:07
Відколи це правда називається "обливанням бруду"?! Ви б вказали конкретно в чому автор написав не те, що було насправді і навколо чого у вас зародилась така "глибока образа"... Я повністю погоджуюсь з Пашком - вечір був не надто вдалим... Що написано не так?! Чи про форми, які ну ніяк не можуть викоренити, чи про далеко недосконалу підготовку вечора, про величину аудиторії і дискотеку опісля?! На що ображатись? На правду?! Вечір зустрічі з випускниками - добра причина зустрітись старим шкільним друзям і ще раз потрапити в стіни рідної школи, провести разом час і поспілкуватись. І якщо школа організовує і дарує своїм випускникам таку можливість - не варто забувати про якість такого шансу... Просто шкільні стіни покинула зовсім недавно - тому добре ще пам"ятаю як робляться ті вечори і навіщо... Минулого року самі готували вечір такого типу - як получилось в нас, судути важко і судити не нам. Прикро - але це не причина ображатись. швидше задуматись над тим, як змінити все так, щоб випускників на таких вечорах більшало і задоволення вони теж отримували більше...
Цитата
 
 
#13 knopa 04.02.2008, 22:22
Пашко,не звертай уваги. мені взагалі здається,що цю статтю не читав жоден вчитель. а якщо щось комусь неподобається,т о нехай нечитає статті про школу. Незнаю яким був той вечір,бо на ньому я небула,але чула багато відгуків. наприклад вчителі казали що вечір їм дуже сподобався,але від учнів я почула зовсім інше. А про дискотеку взагалі мовчу,я чула тільки польку і весільну музику,а в залі було дуже мало людей,танцювали може три пари...і все...решта або сиділи,або порозходилися. Хіба це дискотека? І взагалі...якщо в школі вечір,то він повинен бути цікавий не лише вчителям.
Цитата
 
 
#12 Zid@ne 04.02.2008, 17:11
що цим освітянам все не до вподоби? В нас на сайті схожа ситуація... :cry:
Цитата
 
 
#11 місьо пеняк 04.02.2008, 16:33
я нерозумію я був там якщо неподобалося то чого так їх попускати аааааааааааа
Цитата
 
 
#10 Boduk 04.02.2008, 16:15
Ого!Не буду сперечатись про цей вечір, оскільки там не був.Якби я там виступав, або така стаття була б написана про 1 школу...Дискуку сія б відбулась.
Цитата
 
 
#9 pashko 04.02.2008, 15:39
Скажіть мені, моя шановна школо і весь педагогічний колектив, де ви у статті побачили відвертий бруд? Розумію, що українська, зокрема регіональна, преса з давніх часів пише лише про хороше, а про недоліки забуває. То ж я не дарма пішов працювати в журналістику для того, щоб розвінчати міфи усього "правильного" і "прекрасного". Хочу, щоб люди перебували у середовищі реального життя, а не "намальованого словами".
Думаю, ви пам*ятаєте зі школи, що я був не слухняним учнем. Атож, бо мене не влаштовує "правильний" світ, і не боюся жодних конфліктів, бо, повірте, через мою відкритість у мене вже було їх чимало. Ба, навіть більше того, будуть ще (якщо вчителі мене не вб*ють:)).
Я пишу просто, чесно і від душі. Якщо подія заслуговує на ствердні відгуки, то, відповідно, у такому стилі вийде матеріал. А коли ні - то, зрозумійте, не можу я написати, що все було супер!!!
Стосовно основних моментів статті:
1. Я вписав, що концерт готувався протягом тижня, тому й відчувався брак у виконанні. Хіба не так? Я ж наголосив, що "заважкий" формат взяли на себе учні, бо для учнів, що прийшли розважитися, таке не сприймається. Мені концерт сподобався, але для пройняття ним мені потрібна тиша театральної вистави. Погодьтеся, що при постійному русі по залі та шумі дійство на сцені геть не сприймалося. Можна було просто "втикати" на учнів, що з душею готувалися, але ж цього не досить тій людині, котра хотіла вислухати їх.
2. Про моє навмисне "совкове" словоплетіння слід розуміти бажання нарешті робити щось ВЛАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! А то в нас як: старий формат, російська музика і крапка... Сумно, браття...
3. Дискотека. Правильно казала колись Людмила Фердинандівна на це дійство (хто знає - тому пояснювати не треба) :)
Висновки: життя прекрасне і треба сприймати його з гідністю по обидва береги.

ЗІ. Готовий подискутувати на цю тему, якщо потрібно. Табличку з оголошенням мене персоною нон-грата в школі ще не повісили? :):):)

Надалі не писатиму про школу геть нічого, бо вийде як завше: на хороші статті відгуків мало (я взагалі гадав, що в школі не читають сайт і марно стараюся писати про неї), а на "начебто погані" одразу з*являється маса незадоволення.
Дякую всі вчителям, котрі мене розуміють! :)
Цитата
 
 
#8 Школа 04.02.2008, 15:07
Pashko, твоя стаття викликала обурення в педагогічномута учнівському колективах школи. Ми "раді", що колишній випускник нашої школи здатен "облитим брудом", те що так довго готувалось
:-(
Цитата
 
 
#7 oksana 04.02.2008, 13:53
А от минулого року на першій школі було класно і зовсім не нудно.Правда випускників зібралось загалом не багато.Так що вміємо якщо хочемо.
Цитата
 
 
#6 polkovnik 04.02.2008, 01:18
ЯК КАЖУТЬ ГОЛОВНЕ ПОВІД..
Цитата
 
 
#5 Дьома 03.02.2008, 23:50
дуже багато тексту, як на мене непотрібного було на вечорі. Але то мабуть недостаток всіх вечорів :( А сама зустріч як така це круто, старі друзі за стільки років зможуть зустрітись...
Цитата
 

Додати коментар