Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 181 гостей на сайті

Реклама

За титрами...

Серпень 2006 року здивував багатьма приємними несподіванками. Перша – це створення інформаційно-розважального сайту „kopychyntsi.com.ua, звісно. Інше нововведення, чи, точніше, відродження – початок показів нових художніх та документальних стрічок у кінотеатрі імені Тараса Шевченка (так, саме іменем Кобзаря він названий, треба пам’ятати). Ціна за перегляд фільму, як на маленьке містечко, є доступною. Сеанси традиційно відбуваються щосуботи, тричі на день – о 17.00, 19.00 та 21.00. Уже показано близько десятка найновіших фільмів.

Відкривав сезон полювання на фільми – страшненький „Омен666”. Нагадую, що прем’єра нової версії містичної трилогії у Києві та інших великих містах України пройшла 6 червня цього року. У скромних Копичинцях – на два місяці пізніше. Це, звісно, закономірно. Але, все одно, радує той факт, що такі фільми у нас показують. До того ж ціна доступна. За перегляд фільму в інших кінотеатрах доведеться викласти більше 20 грн., у нашому ж – 3 гривні. Ну, скажете, порівняв наш кінотеатр з модерними столичними(обласними). Який комфорт – така й ціна. Насправді, у нашого кінотеатру нема чого хотіти, добре, що хоч працює.


Кадр з фільму Недоліки, звісно, є. І їх, хоч якоюсь мірою, та треба усунути. Але, навряд чи зможе керівництво старенького кінотеатру полагодити стелю, крісла та встановити опалення. От якби брали за фільми по 20 грн. і більше, тоді б вдалось удосконалити приміщення. 20 гривень за фільм ніхто не платитиме, тому висновок простий – кінотеатр залишиться у первісному вигляді. То ходити до нього, чи ні – вирішувати тільки вам.


Щосуботи кінотеатр відвідує близько 50-60 любителів кіно. Утім, кількість їх Стелявизначається цікавістю пропонованої кінострічки. Атмосфера під час перегляду вражає своєю унікальністю. Задні лави рясніють звуковими ефектами від лузання соняшникового насіння. Хто пиво хлепче, хто „кока-колу”, в смислі – „шо приніс ж, то си і їж”. Кожен займається своїми „нагальними” потребами. Хто дійсно хоче уважно переглянути фільм, той сідає поближче до екрану. Так і чутніше, і видніше. Екран ж у нас, порівнюючи з тими ж модерними, не настільки великий. Акустична система – та яка там акустична система, звідки? Словом, кінотеатр Є – і це дуже добре. А всі проблеми та незгоди ми, справжні поціновувачі кіно, вирішуватимемо разом. Авжеж?


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Pashko 13.11.2006, 15:31
Успіхів Тобі.
Хочу зазначити,що фільм для Копичинців - це велика і благородна справа. Тож,успіхів!!!
Цитата
 
 
#2 Сміх для всіх 12.11.2006, 23:33
Особисто для мене, як для кіномана, те, що почав працювати місцевий кінотеатр було найприємнішим сюрпризом від рідного міста за останні, певно, 10 років. Я охоче ходив в кіно, не пропускаючи ні одного фільму.
Нажаль ряд змін, що стався в моєму житті позбавив мене фізичної можливості відвідувати кіно на протязі останніх 1,5 місяця.
Проте життя як зебра - чорна полоса, біла полоса. Надіюсь, що найближчим часом зможу регулярно ходити в кіно, лиш би кінотеатр з настанням морозів не перестав регулярно працювати.

p.S. Особисто, я зара' працюю над власним кінопроектом і думаю, що до початку літа відбудеться його прем'єра в.....копичинец ькому, так-так, саме копичинецькому кінотеатрі.
Успіхів мені
Цитата
 
 
#1 bigfan 10.11.2006, 16:24
Я також вважаю, що для Копичинець це і так не погано. Хотілось би звичайно щоб були зручні крісла, кондиціонери, невеличке кафе при кінотеатрі, звук Dolby digital. Але скільки ми за це готові платити, максимум 10 грн., а при таких цінах і таких кількостей відвідувачів, нікому це не буде вигідно. А також цікаво було б знати, хто вибирає які фільми крутити. До зустрічі на задніх рядах (стосується гарних дівчат). :P
Цитата
 

Додати коментар