Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама

Є трохи клепки. Є, але мало…

Прибрана ялинка 2009 року так-сяк, але то не біда – вночі вся краса обмежиться світловими вогниками. Тим не менш, вона є.

Був би це фактичний матеріал, то перше речення звучало б приблизно так: «Сьогодні у Копичинцях прикрашено міську ялинку. Після довготривалих роздумів керівництво міської ради ухвалило рішення не встановлювати зрубане деревце біля Універмагу, як це було раніше, а нарядити ЖИВУ новорічну красуню напроти Центру Культури і Дозвілля…». Але так писати нудно.

Ялинка. Жива ялинка. Чекайте… Невже?! Невже щось менш-більш путнє може зробити рада нардепів? Які ж серед зими яблука падають на міську голову, підштовхуючи давньогрецьким способом до ідей цивілізації? Нарешті! Додумалися не зрубувати дерева і нарядили живу ялинку! Еврика, люди! Еврика! Як я тішуся таким, набутим з досвідом, рішенням наших «господарів». Видно, що «розумні» голови міста прогресують. Може секрет їхнього успіху в прихованих для наших очей курсах підвищення кваліфікації? Всіляка там додаткова література, повчальні фільми… (тут має бути смішно. – СГ.)

Прибрана ялинка 2009 року так-сяк, але то не біда – вночі вся краса обмежиться світловими вогниками. Тим не менш, вона є. Жива ялинка. І головна перевага живої ялинки в тому, що після свят нікому не заважатиме півтораметровий стовбур :) (тут клікати на слово «стовбур». За ним гірка стаття на тему міських ялинок попередніх років)


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 pashko 11.01.2009, 02:00
Цитую О.К.!:
Прогрес відчувається у всьому!!! Навіть виправили помилку у слові "Рождається!" Ще до Нового року було "Раждається"!!!


То було на "общєпонятном") )))
Цитата
 
 
+1 #5 О.К.! 11.01.2009, 01:55
Прогрес відчувається у всьому!!! Навіть виправили помилку у слові "Рождається!" Ще до Нового року було "Раждається"!!!
Цитата
 
 
#4 Polaris 29.12.2008, 14:42
І дешевше вийшло напевно!
Цитата
 
 
#3 Shtyk 29.12.2008, 13:18
за живу ялинку - зачьот!!!
нарешті, додумались...
Цитата
 
 
#2 pashko 28.12.2008, 22:27
:lol: - реакція на минулорічні "стовбури"))))
Цитата
 
 
+1 #1 Boduk 28.12.2008, 16:27
Я б не сказав, що ВСІ нардепи дурні.Річ у тім, що декому байДУЖЕ, як виглядає наше місто, тому ВПАДЛО щось зробити путнє. Однак прогрес в-і-д-ч-у-в-а-є -т-ь-с-я...
Цитата
 

Додати коментар