Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 55 гостей на сайті

Реклама

Впровадитимуть українські вечірки...

"У клубах Тернопільської області будуть впроваджувати вечірки у вишитих сорочках," – така інформація з’вилася в інформагенції "ЗІК". У замітці головним чином говориться про першу (!) українську вечірку на Тернопільщині, яка відбулась днями, і про намір впроваджувати такі вечірки по всій області. З гордістю можна відповісти на це інформаційне повідомлення тим, що "Українська вечірка" на Тернопільщині вже була у містечку Копичинці, 7 липня 2006 року. zik.com.ua: "Першу у Тернопільській області вечірку в українських традиціях провели у розважальному комплексі “Алігатор”, що в обласному центрі, представники БЮТу, - повідомила 21 лютого ЗІКу прес-секретар ТОО ВО “Батьківщина” Олена Криницька.

У вишитих сорочках усіх відвідувачів запрошували безкоштовно.

Керівник Тернопільської організації “Батьківщина молода” і основний організатор заходу Ігор Яворський втілив у життя свій намір - пропагування української музики серед молоді.

“Найбільше тішить те, що без жодних комплексів та сором’язливості 90% присутніх на вечірці були у вишиванках та із задоволенням танцювали під українську музику”, - сказав Ігор Яворський.

Серед декількох сотень відпочиваючих були студенти, депутати різних рівнів, бізнесмени.

Подібні заходи подобаються молоді, тому, вважають молоді бютівці, таку ідею варто впроваджувати у клуби Тернопільської області".

Що стосується Копичинців, то ми не припинятимемо влаштовувати українські вечірки і, можливо, вже ближчим часом ви танцюватимете під українську музику у вишиванці.

Коментарі:

Коментарі  

 
#5 knopa 24.02.2008, 16:34
а коли в нас буде українська вечірка??? вже давно не було... :cry:
Цитата
 
 
#4 мультік 22.02.2008, 16:45
це буде прыкольно
Цитата
 
 
#3 Brainstorm 22.02.2008, 16:34
Ігор молодець, завжди був толковим і пробивним хлопцем.А тепер ще і народний стрій пропагує та й культуру загалом.Так тримати!!!
Цитата
 
 
#2 pashko 22.02.2008, 15:05
Ок. Будемо працювати не те, що доволити людям у вишиванках вільно відвідувати вечірку. ;-)
Цитата
 
 
#1 _lin_ 22.02.2008, 15:00
Тільки українські вечірки! Побільше хорошої укр. музики!
Потрібно робити як в Алігаторі, в вишиванці вхід вільний.
Цитата
 

Додати коментар