Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 65 гостей на сайті

Реклама

Відкриття сезону полювання

Ось і настав нарешті довгоочікуваний для мене, та й я думаю для кожного хто має мисливський квиток, місяць серпень. Саме в другу неділю місяця всі мисливці відмічають найбільше свято - День відкриття полювання.

 

Я також з великим нетерпінням чекаю суботи, а саме найбільше - це першого пострілу, який згідно з наказу "Про відкриття полювання" має пролунати 12 серпня в 18:00, а до тієї години мисливці, які з`їжджаються з усіх-усюд на ставки, річки, озера і т.д. розповідатимуть історії про минулий сезон полювання, а саме яких "великих привеликих качок" вони стріляли :) і які великі "дикі кабани" бувають... При цьому будуть наводити приціл за солідно накритим столом.
За 15 хвилин шоста всі розгублено збираються на так званий "номер", кожен в гармидері починає шукати патрони, стволи, а дехто починає шукати "білий світ" :). Кожен мисливець зайняв позицію. Найцікавіша мить це 17:55... В душі твориться щось неймовірне.


Нарешті перший постріл... Качки літають над головою, ти не встигаєш перезаряджатися, звідкись чути відгуки розчарованого мисливця: "б...ть, не попав".
Отже, від щирого серця бажаю всім мисливцям: НІ ПУХУ - НІ ПЕРА!!!

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Pashko 10.08.2006, 17:44
Птичку жалко:cry:
Цитата
 

Додати коментар