Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 66 гостей на сайті

Реклама

Весняна краса не продається!

Наприкінці лютого сонечко завітало на вулиці Копичинців, тим самим давши сигнал початку пробивання з-під землі лісових квітів. Позаяк на весняній красі завжди можна було вторгувати копійку, то цього року екологічна інспекція Тернопільської області вирішила все-таки взятися за розум, і заборонити незаконний збір та продаж лісових рослин.


Наразі в Копичинцях не було зафіксовано екологічною інспекцією фактів продажу лісових рослин. За незаконний збір та продаж первоцвітів на громадян накладається штраф у розмірі від 51 до 117 гривень з конфіскацією незаконно здобутого. Крім того, стягується відшкодування у розмірі 9 гривень за кожну незаконно зібрану рослину підсніжника білосніжного і цибулі ведмежої (з цибулиною), 4,5 грн - за кожну рослину без цибулини, 1,8 грн - за кожну окрему квітку, а також 12 грн - за кожну рослину шафрану Ейфеля з цибулиною, 6 грн - за кожну рослину без цибулини, 2,4 грн - за кожну окрему квітку.


Коментарі:

Коментарі  

 
#24 bigfan 05.03.2008, 07:46
І все-таки недооцінюєте ви бабуль. Для прикладу моя сусідка раніше займалася таким бізнесом. Так перед 8 березням вона із сім’єю, зносила із лісу додому тисячі підсніжників та крокусів, і всі вони були із цибулинами, інакше скоро б зів’яли. І в перед святковий день, ну і на самий жидівське празник, їхали вона, із своєю старенькою мамою до обласного центру їх продавати. І якщо день був не погожий, або було багато конкурентів, то продавала вона не більше 60% від зібраного. А решту викидала у смітник там же на базарі. А на рахунок тої самої вирубки, то для прикладу у молодому лісі, де ще 10 років назад місила болото лісокидальна техніка ростуть весняні квіти. Не вірити, ідіть подивіться, але тільки не зривайте. Наші жінки будуть набагато щасливіші вашому доброму щирому слові, аніж оберемку напівзів’ялих мертвих квітів. Peace
Цитата
 
 
#23 Sithif 05.03.2008, 01:53
Я думаю, що якби не було їм хоч трішки вигідно - то не стояли б і не продавали.
Цитата
 
 
#22 Крихта 05.03.2008, 01:12
це ж скільки бабулі треба продати тих підсніжників, щоб прогодувати себе? і яка ціна за букетик, шо завдяки цьому можна себе прогодувати?
Цитата
 
 
#21 bigfan 04.03.2008, 15:36
Ну бачиш, порозумілись. Якщо я тебе зачепив, то вибач, просто такий я вже є :sigh:
Цитата
 
 
#20 Sithif 04.03.2008, 14:52
Bigfan, ти ж великий хлопчик (хоча і "маленький українець"), а не хочеш мене зрозуміти і так радикально налаштований.
Я тебе розумію - не купуй, маєш право. А я як "людина великих амбіцій і знань" буду купувати, бо в мене просто по-іншому розставлені пріоритети ніж у тебе, і якщо порівнювати шкоду, яку бабулі завдають, рвучи квіти (бо рвуть не в великих кількостях і не завжди з цибулинами) та користь від того, що вони себе зможуть прогудувати, то особисто я схиляюсь до другого варіанту. І я б не дуже хотіла, щоб ти чи хтось інший оцінював мої переконання.

PS. А щодо влаштування мітингів з тієї чи іншої проблеми, то як на мене, це абсолютно неефективно і таким займаються не зовсім розумні фанатики.
Цитата
 
 
#19 pashko 04.03.2008, 14:26
;-) на сваріться, браття і сестри!
Цитата
 
 
#18 bigfan 04.03.2008, 14:05
Я собі суперечю? Кажу, наразі не купувати підсніжники, це те що я можу зробити на даний час. Можливо це зовсім мало, і звичайно що хочеться більше, але я звичайний пересічний громадянин. От ти, людина великий амбіцій і знань у цій галузі. Збери людей, проведи мітинг, вийди з протестом на лісоповал, і ми обов’язково тебе підтримаємо. Удачі!
Цитата
 
 
#17 Boduk 03.03.2008, 23:45
На мою думку Бігфан все добре написав. У фразі "що ми "маленькі" українці, без зв'язків, без посад, можемо зробити" - я зрозумів, що потрібно все робити, що ми можемо зі своєї сторони. Тому тут суперечень немає.
Цитата
 
 
#16 Sithif 03.03.2008, 23:25
Ти сам собі логічно суперечиш. Спочатку ти пишеш "завжди потрібно починати із себе, робити те, що у твоїх силах", а потім "що ми "маленькі" українці, без зв'язків, без посад, можемо зробити". Це я тебе цитую.
А тепер мої роздуми. Правда ні на моєму, ні на твоєму боці. Я вже давно забула свої наївно-романтич ні погляди, що можна щось змінити. ПРОТИ СИСТЕМИ НЕ ПОПРЕШ. Із цим доводиться просто змиритися і жити так, як можеш, при цьому (!) не заважаючи іншим. А про цю проблему я написала, щоб продемонструват и, що у медалі є дві, а той три сторони, і що не варто так тупо боротись із "повітряними вітряками"
Цитата
 
 
#15 bigfan 03.03.2008, 15:09
Ми тебе не чуємо, бо ти нічого не кажеш. Розпиши, що ми, "маленькі" українці, без зв'язків, без посад, можемо зробити у цьому напрямку?
Цитата
 

Додати коментар