Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

В Копичинцях на Тернопільщині поставили двометрову ялинку з сіна

 На Гусятинщині в місті Копичинці цьогоріч мешканці зробили креативну ялинку. «Новорічну красуню» поставили в місцевому музеї театрального мистецтва Тернопільщини.

- Ідея виникла спонтанно, ми хотіли придумати щось не зовсім традиційне і прочитали, як виготовити перевесла з сіна і, таким чином зробити ялинку, – розповідає в коментарі ДОБІ науковий співробітник Копичинецького музею театрального мистецтва Олена Богоніс. – Прикраси теж з натуральних матеріалів – печиво, дерево та папір.

Оригінальну ідею вже встигли оцінити мешканці Копичинець.

- Якщо подивитися на ту ялинку, яка стоїть в центрі міста, то ця взагалі красуня, – ділиться враженнями житель Копичинець Василь Федорців. – Мені приємно, що в моєму рідному містечку є така краса – охайна і гарно вбрана ялинка, яка є своєрідним ноу-хау в області екології.

За словами співробітників музею, для того, щоб вийшла ялинка зробили перевесла з сіна, скрутили все в довгі суцільні «шнурки» і сформували ялинку. Пізніше креативне новорічне дерево перев’язали довкола, аби надати йому форми. У виготовленні прикрас також керувалися правилом «Натуральне – завжди краще за штучне», тому на ялинці є лише печиво, дерев’яні та паперові іграшки, які прекрасно доповнюють композицію в цілому.

Ялинку з сіна планують зберегти та в наступні роки у період новорічно-різдвяних свят знову поставити в музеї, пропагуючи цим самим любов до природи та збереження екології.

Лілія КУЛЕНИЧ

Джерело: doba.te.ua


Коментарі:

Додати коментар