Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

Ура! Прийшла зима!

Як і передбачалось, у ці дні по всій території Україні мав випасти передноворічний сніг. У Копичинцях велика подія справдилась. Після обіду сніг із швидкістю близько 15 м/с почав застеляти дороги та будинки зимовою периною. Крім того, метереологічний прогноз, що знаходиться на сайті, також не помилився.
Цього атмосферного явища Копичинці чекали дуже довго. Та й не тільки наше містечко на нього чекало. Адже, насуваються новорічні свята, Різдво, а головного атрибуту святкувань не вистачає. Ще в кінці жовтня випав перший сніг і одразу всі повелись на те, що триватиме так надовго. Та небесна канцелярія дозволила собі трішки поглузувати з нас. То дощу підкидала, то туману, то взагалі незрозумілої погоди підсипала.
І ось тільки зараз, всупереч скарг невдоволених природою мешканців, прогнозів бабок-ворожбиток, природа показала свою справжню міць. І хоч на календарі подія „видачі снігу” мала б здійснитися завтра (26 грудня), а сніг уже тонким шаром вкриває посірілу поверхню.
 
Не викидаємо версію, що причиною зміни дати снігопаду є святкування католицького Різдва. Приєднуємось до привітань усього католицького світу.  
 
Душа радіє, що під снігом сховається весь бруд, який встиг нашаруватись у місті за останні роки. У парках сховаються під білим тлом пляшки від пива, горілки та інша склотара. Нічлаву вкриє твердий лід, сховавши під себе усю заразу, що не дає вільно дихати. Переваги зими очевидні.
 
Що говорять на це мешканці міста? Незадоволень з їхнього боку також немало. Наприклад, так реагує на початок снігопаду Ліліана:
 
„Я чекала на сніг дуже довго. І тепер щаслива, що він, нарешті, випав. Справді, той бруд в місті, що оточує нас, вбиває. Ситуацію на мить ховає тільки природна стихія. Не знаю, чим думає влада, і що вони взагалі собі думають. У парках купа сміття, у Нічлаві також купа всякої гидоти. Якщо мешканці несвідомі, то ж влада розумна: має щось толкове зробити для міста, навести порядок. Але, недарма кажуть: ”Який народ, така і влада”...”
Така реакція мешканців не випадкова. І тільки сніг ховає велике розчарування. Можемо природі подякувати за великий новорічний подарунок. Тему продовжувати можні і надалі. Але, так як наближаються новорічні свята, то на мить забудемо усі негаразди. Із вдячністю та великою любов’ю разом зустрінемо Новий 2007 Рік та Різдво Христове!  

Коментарі:

Коментарі  

 
#3 спостерігач 04.01.2007, 02:04
дуже жалко що немеє снігу у цьому році, тому що новий рік без снігу не новий рік.... :cry:
Цитата
 
 
#2 Pashko 30.12.2006, 13:42
Я написав з надією на те, що сніг, все ж таки, буде. Адже від такої швидкості потоку снігу, як тоді, можна було очікувати приємного результату у вигляді величезних кочуруг. На жаль, не сталось так як гадалось.
Дякую за коментар, одразу видно, що хоч хтось уважно стежить за новинами :-)
Цитата
 
 
#1 muraltr 29.12.2006, 11:46
Копичинця снігу як небуло так і нема
Цитата
 

Додати коментар