Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 63 гостей на сайті

Реклама

У місті дедалі більше стає боязко ходити самому…

zlozlo001.jpgТільки-но Слава Гострий розмістив ще теплу статтю про «маніяків-булочників», як у місті запахло новою інформацією, чи то пак продовженням вже старої новини про них. Тим не менш, від часу надходження інформація зовсім не посолодшала, а радше навпаки – додала гіркоти місцевим жителям.

 

Ходять чутки… та вже, зрештою, стільки фактів, що вже чуткою годі називати те, що «маніяки-булочники» знову скоїли злочин. У неділю, близько 21 години, вони (бо, як кажуть очевидці, їх таки кілька) знову напали на жінку з пакетами. Місце злочину незмінне – припаркова дорога, а саме на мості через Нічлаву зі сторони залізничного масиву. Щастя від Бога, що на допомогу жінці нагодилась автівка, водій якої і підібрав закривавлену потерпілу. Зловмисники в той час спокійно повернулись до своєї схованки, про яку наразі, окрім злодіям, вона не відома.

Правоохоронні органи в шоці, але все одно тримаються думки, що злочин скоїв не хто інший, як їхні підозрювані – а це двійко місцевих наркоманів і нишпорок. Ну-ну, віримо ми вам… Тоді яким чином вами затримані особи змогли обікрасти ще одну жінку і… і сьогодні вночі винести усе з калинівського магазину??? (продовольчий магазин, що при в’їзді на т.зв. Калинівщину) Що це, телепортація? Чи зйомки нового українського фільму жахів? Щодо злодіїв, зрозуміло одне – ніякі вони не наркомани, бо діють швидко і грамотно. Ну а про їхніх викривачів – міліцію – годі й говорити. Коли сталося одне з пограбувань, то мужні й браві хлопці приїхали мало не через день. От які насправді в нас правоохоронці, а потім «Вісник Надзбруччя» пише, мовляв, міліція району працює сумлінно. Ганьба!

І що ми маємо? За тиждень пограбували троє жінок і один продовольчий магазин. А що далі? Бо скоро новорічні свята, і, відповідно, будуть вихідні… Навряд чи правоохоронці захочуть патрулювати. Бо ж бачимо як міліція рідна нас береже. Ой як береже…

Порада: життя склалося так, що нема вам, українці, ні на кого більше сподіватися, як на самих себе. Тож неустанно прошу не ходити вечорами, а коли є така потреба, то вертайтеся додому на таксі. Це вже точно дешевше вийде…

Спонсор допису: Любите екзотичну кухню та час від часу хочете спробувати щось незвичне? Ви можете купить все для суши і порадувати власних родичів


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 bigfan 04.01.2009, 10:21
Цитую коментар:
Криза в Україні. маніяки не мають чим прохарчуватись...от.. а ще не забуваймо,що в Копичинцях є тюрма,в якій сидить доволі багато злочинців.А на рахунок міліції...і говортии нема про що...Гроші і хабарі вирішують все.
Криза не така страшна, як її малюють. По телебаченні постійно чути заклики не залишати будинки без нагляду, не ходити вечорами по вулицях, озброюватись газовими балончиками. А це на мою думку навпаки стимулює злодіїв діяти, мотивуючись тяжкою ситуацією в країні. Але фактично кризу мало хто у нас відчуває, для підтвердження як бачимо черги в магазинах не зменшились, бари не пустіють. Все це говорить що така ситуація вигідна нашим керівникам на руку, бо під шумок легше красти.
Цитата
 
 
#3 Ксюшка 02.01.2009, 12:22
Я колись думала , щор у міліції дійсно щось толкове роблять, а виявляється вони тільки шукають якихось алкоголіків і бомжів, що не мають документів.Поті м беруть з них гроші і так заробляють на життя, А коли приходиться до справжнього злочину, то вони і пальцем не порухають.Ганьб а!
Цитата
 
 
#2 коментар 30.12.2008, 19:56
Криза в Україні. маніяки не мають чим прохарчуватись. ..от.. а ще не забуваймо,що в Копичинцях є тюрма,в якій сидить доволі багато злочинців.А на рахунок міліції...і говортии нема про що...Гроші і хабарі вирішують все.
Цитата
 
 
#1 Дьома 30.12.2008, 19:39
а звідки може бути порядок. Лише один дільничний на місто і навколишні села %) Давно відділок треба. Велика злочинність в Копичинцях. І це факт

Раніше дідько під мостом, зараз маніяки %)
Цитата
 

Додати коментар