Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

У Копичинцях правоохоронці виявили підпільний цех з виготовлення фальсифікованого спиртного

На виконання вказівки МВС “Про додаткові заходи щодо стабілізації криміногенної ситуації у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольної продукції та тютюнових виробів” обласне управління міліції зорганізувало системну роботу щодо припинення нелегального виробництва та обігу алкогольних напоїв, марок акцизного збору та посилення контролю у цій сфері. Про це йдеться у повідомленні відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

 Так, за п’ять місяців цього року міліціонери перевірили 137 суб’єктів господарювання і виявили понад 20 злочинів. Зокрема, оперативники Державної служби боротьби з економічною злочинністю обласного управління міліції спільно з колегами Гусятинського райвідділу викрили міні-цех з виготовлення фальсифікованого спиртного.
Про розмах підпільного бізнесу свідчить кількість вилученого товару: 210 літрвів спирту, 150 літрів спиртосуміші, 260 пляшок фальсифікованої горілчаної продукції, 250 марок акцизного збору з ознаками підробки, понад 700 пляшок порожньої тари, 800 корків, три ключі для ручного закорковування, спиртометр, 20 флаконів смакових добавок, фільтруючі елементи, пристрій для розливання спиртосуміші та інше обладнання.
Власник усього цього добра – 52-річний житель міста Копичинці Гусятинського району. Подібні порушення міліціонери задокументували у Монатсириському, Бучацькому, Кременецькому, Підгаєцькому, Козівському районах та місті Тернополі.

Спонсор допису: У вас є власне підприємство і виникають труднощі в керівництві? Дізнайтесь більше про управление небольшой фирмой 8


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 10.06.2010, 13:49
Пальонка 8)
Цитата
 
 
#1 Дьома 10.06.2010, 12:05
нічого собі обороти %)
Цитата
 

Додати коментар