Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

У Копичинцях освітлять дороги?

Дороги, які пролягають через населені пункти Тернопільщини, будуть освітлені належним чином. Відповідне доручення керівникам районних державних адміністрацій дав голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь. Достовірність вказівки та методи її виконання, ми запитали у міського голови Копичинців, Володимира Пеляка.


Днями інтернет-агенція «ЗІК» повідомила, що «керівник Тернопільської області вимагає від представників районної влади, щоб автомобільні дороги, які пролягають через населені пункти області, освітлювалися у нічний час. Бо відсутність належного освітлення таких відрізків доріг сприяє підвищенню аварійності. Це доручення голови облдержадміністрації має бути виконане до березня 2008 року».

Володимире Стефановичу, що чули ви про цю вказівку?

Так, дійсно голова Тернопільської ОДА дав вказівки районним держадміністраціям, щоб ті «посприяли» у виконанні доручення. «Посприяли» в дужках тому, що освітлення доріг – це тільки хороша ідея Чижмаря, але коштів на реалізацію вона не передбачає. Тому, освітлення прямо залежить від грошей, які присутні у бюджеті населених пунктів району, в тому числі і міста Копичинці.

Тобто на освітлення доріг годі й сподіватися?

Робота по освітленню міста зараз ведеться, але суто з нашої ініціативи і з «кишені» міського бюджету. На сьогодні в Копичинцях ми вже додатково освітили такі вулиці: Залізнична, Гусятинська, а також вулиці Лисенка і Шашкевича (район Кутець). Тепер проводимо освітлення на Кабівцях. На жаль, дуже багато неприємних нюансів під час робіт. Ми домовляємося за лічильники, а Гусятинський РЕМ проводить втановлювальні роботи. Таким чином виходить, що ми ще й їм винні. Бо у місті мала б бути своя відповідна особа, яка б займалася усіма справами, пов’язаними з електрикою. Крім того у місті немає техніки. Тому почасти доводиться її позичати. Чортківську «вишку» ми приганяли в Копичинці, щоб забрати ялинку з площі перед Торговим центром.

То які дороги освітлюватимуть: лише ті, що проходять в центрі населених пунктів, чи й об’їзні дороги?

Чижмарь говорив про центральні дороги в усіх населених пунктах. Приміром, візьмемо Сухостав. Якщо дорога пролягає через Сухостав, то її обов’язково потрібно освітити, але де взяти грошей на реалізацію вказівки, голова ОДА не пояснив.

Днями мені телефонував голова Гусятинської РДА В. Триснюк із запитанням, що зроблено в плані освітлення міста на сьогоднішній день. Я все розказав і, виявляється, саме Копичинці дали «плюс» усім решту населеним пунктам району. Крім нас також проводять активні роботи в Хоросткові, а в Жабинцях місцевий бізнесмен повністю провів освітлення центральної вулиці.

Скільки грошей потрібно для реалізації вказівки?

10 тис. грн. потрібно задля того, щоб встановити приблизно 15 світильників. Маю на увазі повний комлект: купівля, підключення і т.д. Викидати таку суму заради кільканадцять світильників не варто, краще купити за ті гроші прості лампочки, яких вийде набагато більше.

Чи планували самостійно освітити інші вулиці в місті, незалежно від вказівки голови ОДА?

Я планую освітити всі вулиці в місті. Недавно ми встановили 3 лічильники. 4 тис. грн. вартували самі лічильники, така ж сума пішла і на оплату встановлювальних робіт. Загальна сума 8 тис. грн. – це дуже великі гроші для міського бюджету. Наприклад, це сукупна зарплата усіх працівників комунальної служби.

Крім, власне, встановлення освітлення, ми намагаємось замінити усі старі стовпи лінії електропередач. Надійшла така неофіційна інформація, що в області виділяють близько 30 млн. гривень на заміну стовпів. Тому, за рахунок держави, хоче поміняти декілька ліній в місті Копичинці. Це потрібно зробити обов’язково, бо зараз трапляють такі стовпи, старі й трухляві, що вилізти і замінити лампочку на ньому майже неможливо. Наразі стовпи поміняли лише на вулиці Довга і вул. Богуна.

Також хочемо провести роботи по відновленню самих ліній електропередач, замінити дроти і доштукувати ті, що їх порвали падіння дерев під час грози.

Спонсор допису: Для того щоб у вас не виникали проблеми із освітленням слід завчасно подбати про себе і Купить солнечные батареи, які прослужать вам довго та зекономлять чимало коштів


Коментарі:

Коментарі  

 
#25 Korok89 20.02.2008, 10:28
хоч фанаря буде тобі
Цитата
 
 
#24 jafa 18.02.2008, 20:31
О, треба освітити вул. Б .Хмельницького, :cry: бо там темно як в негра в с...........i!! !!!!!!! :o

ой
освітлити
Цитата
 
 
#23 bigfan 17.02.2008, 21:42
2starosta12 А наша влада думає про підприємців, чи це повинний бути процес лише в одну строну? Хоча мені важко говорити обєктивно, бо моя вулиця освітлюється вся, але думаю, є нагальніші проблеми, ніж освітленння невеличких вуличок нашого містечка.
Цитата
 
 
#22 Boduk 17.02.2008, 17:51
Ні, просто від влади я не бачу ніякого бажання це робити, ну у статті воно вже проявляється. Писав я лист у міську раду з проханням освітлити територію біля пам`ятника. Так, ніби самому собі відіслав. :sad: А підприємців у нашому місті багато, тому я підтримую starosta12, оскільки знаю, що вони не глухі. А Крихті бажаю успіху. :zzz
Цитата
 
 
#21 Крихта 17.02.2008, 17:41
то як виходить - підприємці повинні ще й вулиці освітлювати? а влада для чого? чи в нас вже анархія повна?
Цитата
 
 
#20 Boduk 17.02.2008, 17:30
Підтримую starosta12 .
Цитата
 
 
#19 Holynka# 17.02.2008, 15:36
А чого ви зразу підриємців чіпаєтеся? starosta12 По твоєму їм нема де гроші діти??????????? ???
Цитата
 
 
#18 Speaker_Vova 17.02.2008, 15:33
мені нормально з нашим вуличним освітленням. це дивно сказано, але я поясню чому. Я впевнений, що від того якщо якусь вулицю освітлять, то будуть раді лише ті, що там проживають, а інші будуть дальше нарікати. Хоча подивимося як реалізується дане питання
Цитата
 
 
#17 *Prince* 17.02.2008, 12:25
В мене на вулиці теж нема світла! :cry: А болота поколіна!!! :cry:
Цитата
 
 
#16 Dark_Angel 17.02.2008, 02:59
В мене на вулиці один ліхтар світиться, і то так не моцно
Цитата
 

Додати коментар