Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

У Гусятинському районному комунальному БТІ – фінансових порушень на 69,32 тис. грн

Ревізія фінансово-господарської діяльності Гусятинського районного комунального бюро технічної інвентаризації, проведена контрольно-ревізійним відділом у Гусятинському районі на Тернопільщині за період з 1 липня 2006 до 1 грудня 2009 року, встановила порушень фінансової дисципліни на суму 69,32 тис. грн. Про це повідомили 18 лютого власкору ЗІК у прес-службі КРУ в Тернопільській області.


Серед фінансових порушень та прорахунків – безпідставна виплата начальнику РК БТІ коштів на відрядження, нарахування та виплата працівникам підприємства премії за відсутності наказу керівника, нарахування премії головному бухгалтеру за наявності дисциплінарного стягнення – догани тощо.

Тим часом, через незбереження середнього заробітку за час перебування працівників у відрядженні, бухгалтерія підприємства не доплатила зарплату на суму 18,3 тис. грн. Відповідне порушення призвело до недоплати працівникам РК БТІ відпускних у 12 випадках, на суму 1,25 тис. грн.

Проведеною під час перевірки інвентаризацією встановлено лишки бланків витягів та свідоцтв на суму 28,39 тис. грн.

Ще один факт, встановлений фахівцями контрольно-ревізійного відділу, – прострочена кредиторська заборгованість з авансових платежів, сплачених населенням (терміном більше 3 років) у сумі 3,61 тис. грн.

На даний час забезпечено повне відшкодування встановлених порушень фінансової дисципліни.

За наслідками ревізії складено протокол про адміністративне правопорушення та проінформовано прокуратуру Гусятинського району.

Спонсор допису: Любите бути в тренді та цікавитесь модними штуками? Для вас працює хип хоп школа, де ви можете навчитись цьому заняттю


Коментарі:

Додати коментар