Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 72 гостей на сайті

Реклама

У гостях в Геріатричному відділення м.Копичинці

У геріатричному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району, згідно християнських традицій підопічним закладу 18 січня на Святвечір, було подано Святу вечерю. Мешканців закладу прийшли щедрувати учні Копичинецьких шкіл №1, №2, та побажали підопічним міцного здоров’я, благополуччя та активного довголіття.

19 січня – у день Богоявлення Господнього голова районної ради Надія Андріївна Хоптян, та директор територіального центру Галина Романівна Демидась в черговий раз провідали підопічних геріатричного відділення м.Копичинці, де на постійному проживанні перебуває 22 людини. Надія Андріївна зустрілася з мешканцями даного закладу, поцікавилася, як змінилися умови їхнього проживання з часів минулого візитупривітала їх із святом Водохреща та вручила подарункові фруктові набори та передала вітання від голови райдержадміністрації Степана Турецького .

Настоятелем греко – католицької церкви отцем Ігорем Середою проводилося богослужіння, посвячення води, а також працівниками геріатричного відділення приготовлено святкові обіди, для підопічних закладу та гостей. Мешканці закладу вкотре щиро подякували гостям за опіку над ними. Зустріч була зворушливою, теплою і щирою і надзвичайно цікавою.

 Джерело: Тернопільська ОДА

 Спонсор допису: Цікавитесь, як можна зайти на сайти, які заблоковано? Спробуйте прокси і знайте, що зайти не будь який сайт реально


Коментарі:

Додати коментар