Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 70 гостей на сайті

Реклама

У бібліотеці для дітей дискутували про комп'ютер і здоров'я

 6 квітня 2013 року до Всесвітнього дня здоров’я в Копичинецькій міській бібліотеці для дітей пройшла бесіда-дискусія на тему: «Комп’ютер і здоров’я». Участь в заході взяли члени гуртка «Павутинка». В читальному залі бібліотеки оформлена книжкова поличка «Твій друг – комп’ютер».

Розпочався захід з того, що бібліотекар читального залу Ділай О.М. розповіла дітям про те, що існують певні правила безпеки при користуванні комп’ютером.

Учасники заходу обговорили тему і отримали відповіді на актуальні для них питання: «Чи можна сидіти за комп’ютером цілий день?», «Чи потрібно тримати осанку за комп’ютером ?», «Чи можна дивитись фільми на комп’ютері без додаткового освітлення кімнати?» та інші.

Романюк Остап виявив бажання зареєструватися в соціальній мережі, а тому запитав чи необхідно при цьому дотримуватися якихось правил. Ділай О. М. розповіла всім ще й правила мережевого етикету.

На завершення діти пообіцяли, що не тільки в бібліотеці, а й в школі, і вдома при роботі з комп’ютером будуть дотримуватися правил безпеки і мережевої етики.

Джерело: Блог Копичинецької бібліотеки для дітей

 

Спонсор допису: Цікавитесь будівництвом чи ремонтом? Тоді вам потрібно купити еврорубероид, який буде вам дуже потрібним


Коментарі:

Додати коментар