Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 85 гостей на сайті

Реклама

Ти - патріот?

Напередодні святкування Дня соборності України, 22 січня, ми поцікавилися у читачів сайту, чи вважають себе справжніми патріотами держави. Усі відповіли „Так”, а ти, шановний відвідуваче сайту, вважаєш себе патріотом України? Залиш свою думку у коментарях.

Руля, 20 років
Так, вважаю, поки що. Держава забила на народ, а він, у свою чергу, на державу. Патріотизм перейшов мені у спадок як традиція від батьків. Власний патріотизм напевно б не виріс.


Тарас, 19 років
Так, вважаю. Але це почуття має бути в глибині душі, а не тільки для „показухи”. А інакше бути не може, адже людина, яка не любить своєї держави, не може любити взагалі. Україна понад усе!

Юрко, 18 років
Вважаю, бо говорю українською, намагаюсь максимально знати історію своєї країни, намагаюсь копати в сраку усіх, хто розмовляє російською і маскується під українця.

Андрій, 18 років
БАТЬКІВЩИНА, АБО СМЕРТЬ. Я вважаю себе патріотом, бо СВОЯ КРАЇНА це одне з найдорожчих, що може бути... і просто важко бачити людей, які говорять російською і вважають дану мову рідною...існує дуже багато чинників, які руйнують авторитет ДЕРЖАВИ...


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Speaker_Vova 25.01.2007, 17:16
Важко бути патріотом у наш час. Тим паче - націоналістом. Ніхто за своєю сутністю не є лковитим патріотом, хоча це ідеал до якого треба завжи прагнути і йти. Йти тернистим шляхом, захищаючи свій неповторний патріотизм. Я з повагаю відношуся до людей, які розмовляють тією мовою, якою їм зручно(я про слова Андрія). І не можна зневажати їх лиш за те, що вони говрять наприклад російською. Моя дівчина говорить російською, і що? Та ми українці-патріо ти всіляко повинні сприяти політиці коренізації української мови серед суспільства. ХАЙ ЖИВЕ ВІЛЬНА І НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА!!!!!!! СЛАва УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Цитата
 
 
#2 bigfan 24.01.2007, 13:27
В нашій країні дуже важко бути патріотом. Ще можна пити українське пиво і горілку, але вдягатися в український одяг, слухати тільки українську музику, і ізюминка – дивитись сесію Верховної ради чи просто українські новини, то одного патріотизму мало. Головне щоб у нас не пропала ще та іскра прадідівського націоналізму, і ми не перетворились на звичайного громадянина нашої країни, країни в якій всім на все начхати.
Цитата
 
 
#1 Турист 24.01.2007, 02:16
Так, вдома ми усі патріоти! Б"ємо сабе в груди, кажучи: -"Я люблю Україну". Але варто українцю поїхати до північних сусідів як одразу ми забуваємо рідну мову і те звідки ми родом! Більшість знас цурається того, що є українцем і згадує про свій патріотизм лише тоді коли це йому вигідно! :sigh:
Цитата
 

Додати коментар