Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Тут був міст

Як нам стало відомо, стаття про міст, що мали наметі взірвати, наробила шаленого галасу ;) Отож, щоб бути в курсі всіх подій та обставин, команда нашого сайту вирішила зробити навіть коротенький фоторепортаж. Взявши всю необхідну техніку - цифровик, мп3 плеєр (мені досі не ясно для чого :)), автомобіль, ми відправились на пошуки взірваного моста. Як виявилось, його дійсно взірвали, це по-перше, по-друге, від нього залишились тільки маленькі фрагменти, а по-третє, робіть висновки самі, подивившись фоторепортаж.

 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 мр. Пунк 06.11.2006, 12:44
хороші фото! Побільше інформації! А то в час глобальної глобалізації процеси об\"еднання інформаційних структур дещо заповільняються ! (жарт)Хлопці хорошу справу робите давайте тримайтеся бо без вас про Копиченці мало хто знатиме!
Цитата
 
 
#1 Pashko 05.11.2006, 22:44
Був та й загув.

Тепер всьо кльово, но... якби ще поставили знак, що на ту смугу вїзд заборонено. Хоч робітники і накидали там клапоть землі, та це якогось втомленого,зато рможеного туриста не зупинить. І не забуваймо про містику знесеного моста. Він вже не одну жертву забрав, не одну людину покалічив...
Будьте обережні.

ЗІ. З часом зявиться стаття про містичну природу моста. Чекайте у найбжижчих оновленнях сайту.
Цитата
 

Додати коментар