Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Цікавинки нашої місцинки

Якщо пройтися нашим містечком, то можна замітити багато дивних, а часом і доволі кумедних речей. Ось як, наприклад, цей смітник, з якого місцеві жителі зробили справжній витвір мистецтва. Про такі речі далі у фоторепортажі.

Все державне рано чи пізно стане нашим... дві плитки.
Кому заважає в центрі ще нова, кілька років тому прокладена бруківка? Чи то хтось у себе вдома прокладає, та не бракнуло двох плит. Чи то в когось в шафи ніжки прогнили і тепер міська бруківка підтримуватиме її. Чи що? Не зрозуміло. Лиш точно знаю, що комусь вона заважала, або конче була потрібна.
 
 
Один раз закопай, один раз зрубай. І так щороку...
Досі міська влада не була оригінальною в розташуванні новорічної ялинки. Сподіваємось, наші чини візьмуть до уваги цей фоторепортаж. Звідси випливає, що благодійні організації мають ще один клопіт – збір коштів на виготовлення підставки для зеленої красуні.
 
 
Нічого не зникає марно...
Мешканці міста зробили з цієї буденної урни справжній витвір мистецтва.
 
 
Дискотека. Погляд з іншого боку
Ось цим зазвичай закінчується, або розпочинається похід на дискотеку. І нехай про це багато говорять батьки і вчителі. Однак, „маємо те, що маємо”. Цвіт нації або розцвіте, або зів’яне – вирішувати їй. У кожного є право вибору, лише б використовувати його правильно. То ж – будьмо (розумними)!!!
 
 
Свято з апострофом:
Дана ілюстрація демонструє рівень граматичного розвитку особистості в нашому містечку. Як бачимо: і школі, і гімназії є над чим попрацювати :)
 
Спонсор допису: Бажаєте розпочати власну справу? Для початку звісно потрібні торговые прицепы, а також кіоски, фаст-фуд 

Коментарі:

Коментарі  

 
#1 admin 07.08.2006, 17:03
особливо тішить ялинка, кожного року. А погляд збоку на дискотеку нажаль - це проблема цілої нації. Ромашки в смітнику - це просто жир :P
Цитата
 

Додати коментар