Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Це може врятувати життя !

Намагання суміжної держави задовольнити власні геополітичні амбіції за рахунок життя українців призвело до військового конфлікту на теренах незалежної України.
Вороги нашої держави використовують усі можливі засоби для знищення проукраїнських сил, руйнування інфраструктури та розповсюдження панічних настроїв. Для цього вони нехтують вимогами міжнародних законів щодо недопущення застосування терору однією із сторін конфлікту.

Найбільш вірогідними цілями терористичних атак в нашому регіоні можуть бути місця масового перебування людей та об’єкти підвищеної небезпеки. Типовою зброєю терористів є використання замаскованих вибухових пристроїв. Залежно від мети терористичного акту такі пристрої, споряджені годинниковим механізмом, можуть залишатись терористами у житлових будинках, навчальних закладах, установах і організаціях, підприємствах, громадському транспорті тощо. А тому, в період святкування чергової річниці проголошення Незалежності нашої країни, Дня знань та інших заходів з масовим скупченням людей для того, щоб уникнути небезпеки, нагадаємо основні правила поведінки при виявленні підозрілих предметів чи осіб.

Необхідно звертати увагу на підозрілих осіб, невеликі, агресивно налаштовані групи людей, на людей, одягнутих не за погодою, скажімо, влітку у довгому плащі чи у теплій куртці. Підозру мають викликати люди з великими сумками, баулами чи валізами у незвичних для цього місцях – у кінотеатрі чи на багатолюдному святі. У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, потрібно терміново повідомити про це правоохоронців.

Якщо Вам стало відомо про прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, необхідно повідомляти управління СБУ в області (тел. 0352-52-90-00). Кожне таке звернення і надана інформація у правоохоронні органи про підозрілі предмети та особи дозволить оперативно вжити відповідних заходів реагування та врятувати чиєсь життя.

 


Коментарі:

Додати коментар