Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Тістечка нашого містечка

 

Годі по залах вештатися, надворі чекайте!
Зал очікування на автостанції привертає увагу своєю неповторною „красою”. Хочете їхати автобусом, чекайте надворі. Дві лавки і пуста зала – не сервіс, а помийна яма.

Дружня підтримка...на буксир
Велосипед – безпечний та вигідний транспорт. А що робити з велосипедом без ланцюга? Звісно, тягнути його на буксир, як зображено на даній ілюстрації. Кумедна ситуація, коли один велосипедист тягне за допомогою витягнутої з трусів мотузки іншого. Смакуємо життя!!!

Цегляна гирлянда
До Нового року ще далеко, а мешканці уже прикрашають місто. Зрозуміло, що восени якось не коректно одягати ялинку, тому... зачіпаємо на електричні дроти. Підвішена „цегляна гирлянда” виглядає досить непогано, правда? Та все ж не зрозуміло, кому знадобилось її зачіпати?

Ваш квиток, пане
Рука, що подає квиток. Детальних коментарів зображення не потребує.
 

Невгамовні бажання
Колись щось сильно в житті хочемо, то переважно ділимось цим з іншими. Розказуємо, хвалимось певною мірою, але все ж таки мріємо і дуже того хочемо. Бажання – сильна штука, про нього можна детально з певним характером розповідати, а можна ось так скромно про нього написати...

Спонсор допису: Цікавитесь архітектурою, дизайном для свого будинку чи квартири? Создание архитектурных проектов, дизайн интерьера. Згідно ваших вимог


Коментарі:

Додати коментар