Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Тепловізор куплено!

1 грудня Андрій Опир їздив у Львів за тепловізором Pulsar HD 38S для копичинецького бійця Бейзора Олега, який зараз розташовується у 128 бригаді. Завдяки Народна Самооборона Львівщини він обійшовся нам у 2500 євро. (50625 грн.), хоча ринкова ціна коливається у районі 60-70 тис.грн. {gallery}2014/teplovizor{/gallery}

Розпишу звідки ми взяли таку велику суму: кошти зібрані на ярмарку – 29420 грн., волонтерська допомога Новака І. – 8000 грн., школа гімназія – 2000 грн., Гуменюк Н. (м.Чортків) – 1000 грн., решту 10205 грн. нам передала діаспора із США. Розібравшись із інструкцією та дочекавшись ночі випробували тепловізор і залишились задоволені. Все працює справно, в окулярі чітко видно контури споруд та ландшафту. Особливо чітко спостерігаються тепловипромінюванні об’єкти (люди, машини, тварини). Впевнений, що прилад стане незамінним помічником нашим хлопцям, які захищають нас зараз в зоні АТО. Тепер залишається надіятись що передача без пригод попаде до рук Олега, і допоможе йому повернутись живим і здоровим до своєї сім’ї.


Коментарі:

Додати коментар