Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 180 гостей на сайті

Реклама

Телегонія. Що це?

123.jpg


Телегонія - від грец. «tele» — вдалину, в далечінь, далеко та «gone, gonos» — народження, породження; отже — «віддалене народження». Ця історія з таємничого розділу науки про фізіологію людини почалася ще 150 років тому приятелем Чарльза Дарвіна, лордом Мартоном, який під впливом свого друга вирішив зайнятися біологією.

   

Він схрестив чистокровну кобилу з самцем-зеброю, але приплоду з того не вийшло. Потім, закинувши ідею про виведення нової породи, він забув про цей дослід. Кобила завагітніла від англійського жеребця, і через деякий час народилося лоша з чіткими смугами, як у зебри. Розпочалися досліди, і виявилося, що перший статевий партнер (в описуваному випадку це самець зебри) передає деякі зовнішні ознаки наступному поколінню. Досліди поновилися — з іншими тваринами. Феномен підтвердився! Але його наукового пояснення і досі немає. Причина? Згідно з чиїмось рішенням пошуки в цьому напрямку були знову припинені, а їхні результати — засекречені. Можу назвати лише двох дослідників телегонії: це професор Флінт і Фелікс Ледантек. Але найцікавіше було попереду. Вже в 60-х роках XX ст. науковцями було доведено, що явище телегонії поширюється і на людей. Більше того, у нас воно частіше й чіткіше проявляється. Дитині передаються не лише зовнішні ознаки першого статевого партнера матері, а й його темперамент і навіть хвороби (венеричні, психічні, захворювання крові і т. ін.).

Все дуже просто, перший чоловік, який позбавив цноти дівчину, буде батьком усіх дітей, яких вона народить у своєму житті, незалежно від того, скільки чоловіків в неї буде потім! До речі, про це явище знали ще наші предки, яких дехто досі чомусь вважає дикунами. Так ось у них, коли батьки нареченого шукали йому дружину, перше питання до батьків дівчини було: «Чи чиста дівка?», тобто чи не була вона заміжня, чи не хворіє вона, та головне, чи не несе в собі чуже сім'я. Якщо ж дівчина «гуляла», то вважалося, що вона за це отримає безліч хвороб, а, накопичуючи різні генетичні ознаки від своїх партнерів, руйнує первісний образ дитини, переданий першим чоловіком. Тому дитина народжується не схожою на батьків, з купою психічних хвороб та патологій. Жорстоко, цинічно, по-дикунськи? Але ж куди страшніше бачити 15-тирічних повій й 11-тирічних вагітних дівчат! Нам багато чому треба повчитися у наших предків.

Найкращим порівняльним фактом моральності стосунків між хлопцями та дівчатами в «ті часи» і сьогодні, буде така історія. «Коли один із німецьких гінекологів, які під час Другої світової обстежували українських 16—20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані, то він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, позаяк народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей. Шлюб для багатьох перестав бути «тайною», а став чимось подібним до контракту, що його можна будь-коли розірвати. Звичними стали і дошлюбні та позашлюбні статеві стосунки. Бояться хіба що розголосу чи венеричних хвороб. Тим часом це загрожує непередбачуваними наслідками як для майбутнього родин цих людей, так і для генофонду всієї нації.»

Та нема такої таємниці, яка б рано чи пізно не вияснилася. Широкий загал довго навіть не підозрював про існування телегонії, але у другій половині XX століття вона сама заявила про себе. У цей період (зокрема, унаслідок розвитку комунікацій, послаблення політичних перешкод тощо) можливості спілкування людей різних рас набагато зросли. Результати не забарилися. Наприклад, після великих міжнародних заходів (молодіжних фестивалів, спортивних олімпіад) у Москві поширювалися випадки народження негроїдів. І не тільки одразу після цих заходів, а й через доволі тривалий час. Від деяких жінок можна було почути визнання, що вони спарювалися (без наслідків) з неграми ще кілька років тому, а народжували від своїх теперішніх білих чоловіків. Цілком несподівано для батьків виходило щось «ні в матір, ні в отця, а в чорного молодця»... Окрім того, траплялося, що за гріхи такої матері розплачувалася її цілком нормальна, білошкіра дочка, яка — знов-таки несподівано для всіх — народжувала мулата, хоч до цього ніколи взагалі не бачила на власні очі живого негра (тобто тут наслідки злягання з представниками інших рас виявлялися уже через покоління).

Ось поміркуймо над запитанням: а що, як «перший статевий партнер» — наркоман, алкоголік, психічно хворий? Саме такі «молодці» найбільше схильні до безладних і безвідповідальних зв’язків. Нічим не скута «демократична мораль» ґрунтується на розпусті та легковажності. Ось і трапляється, що зовні, здавалося б, нормальні і здорові батьки у своїх дітях раптом бачать не себе, а давній «привіт» від якогось фізично-морального виродка...

Спонсор допису: Любите подорожувати світом? Тоді вибирайте туры в индию і відчуйте щось нове


Коментарі:

Коментарі  

 
#59 pashko 30.01.2010, 16:23
Цитую bigfan:
[quote name="Романівна"]церква одобрює статеві стосунки в щлюбі.

:lol: Це ви о.Василю скажіть 8)


бідна його жінка))
Цитата
 
 
#58 pashko 29.01.2010, 17:08
Цитую Романівна:
кожен чоловік хоче бути першим у жінки, зате кожна жінка хоче бути останньою в чоловіка


пропоную цей афоризм рзмістити на початку статті, як епітет, і більше не повертатися до теми.
Цитата
 
 
+2 #57 Романівна 29.01.2010, 12:04
кожен чоловік хоче бути першим у жінки, зате кожна жінка хоче бути останньою в чоловіка
Цитата
 
 
#56 KUZMICH 28.01.2010, 23:13
Цитую Pashko:
дивлюся я на понавиставлювані плюсики до надідеальних тверджень про чоловіка і жінку та мимоволі тягне на сміх: це що ж, у нас завелось стільки правильних у сексі людей?
от я отримав мінус за те, що згадав про незайманих хлопців. тут всі говорять тільки про дівчат, жінок, що вони мають бути чистими і так далі, а от про чоловіків - зась. разок Трістан нагадав, що і чоловіки мають вести чисте сексуальне життя.
думаю, про це вже казали, але у нас так все відбувається: якщо хлопець відтягнув два десятки дівчат до шлюбу, то він для того, щоб набратися досвіду, а якщо жінка, то одразу "курва". і це не жарт! це реальність нашої молоді!
так ще не говоріть про чистоту жінки, а про чистоту мізків.
нічого поганого не бачу в сексі до шлюбу, якщо люди впевнені, що будуть жити разом. нічого поганого не бачу в тому, що чоловік бере займану жінку, але таку, що він буде любити і жити з нею до старості. всяке в житті трапляється і те, що вона займана, мало свої причини чи особливості.
втім, ми маємо прагнути до чистоти своїх почуттів та стосунків. та не завжди трапляється так, як нам хочеться. життя доволі заплутане і ніколи не вгадаєш з ким тобі доведеться жити: із займаною чи цнотливою. а яка різниця? якщо статус займаності-не займаності не буде головним предметом розмов між чоловіком і жінкою, тоді все буде добре. ще раз наголошуємо, ми живемо в теперішньому світі, повних негараздів і помилок. і якщо ми будемо підкорятися їм (помилкам, неприємностям), то самі ж собі нашкодимо.


Повністю згідний з Пашком.На рахунок мінусів то байка, я їх тут ще більше хапанув, та то все пусте.Правильно пишеш досвіду хлопці набиратися не проти, але якщо всі дівчата будуть незаймані, мабуть цим цнотливим пацанам прийдеться "рукоблудієм" займатися, адже утримання від сексу дуже шкідливо для здоровя і не є нормою.Повторюс я ще раз досвід то велика річ, і досвідченні повинні бути обоє.Це не зовсім нормально як на мою думку зациклюватися на незайманості жінки, знову повторюся,наші жінки красиві,розумні ,звабливі і т.п. Як на мою думку набагато важливіше бути в жінки останнім чоловіком, а не першим.Чого і бажаю нашим морально-стійки м елементам.На закінчення анекдот для шукачів "целок".
Сидить дід з бабою котрі прожили 50 років разом.Обідають за столом, обідають, і тут дід бабу як лупане ложкою по чолі,баба хватається за голову:-За що? питає в діда.А дід так задумався на мить і каже:-Як згадаю що не дівкою взяв, вбив би "суку".
Цитата
 
 
+2 #55 Романівна 28.01.2010, 10:20
о. Василій не є для мене взірцем священика :sigh:
Цитата
 
 
+1 #54 bigfan 28.01.2010, 09:33
[quote name="Романівна "]церква одобрює статеві стосунки в щлюбі.

:lol: Це ви о.Василю скажіть 8)
Цитата
 
 
#53 pashko 28.01.2010, 08:55
до #52 Tristan:

впевненості тут не треба. дякуючи Богу, Копичинці ще не настільки розпусні. тут є тверезомислячі люди.

Кажеш, що не зміг би. Це твоє особисте право, якого дотримуватися можеш тільки ти. Всі інші також мають свої особисті права, які можуть збігатися з твоїм або кардинально різнитися. Але це також їхнє волевиявлення.

Демократія породила небажаний осад - вседозволеність , розпусту, так зване "вивчення інших світів", про які бухі поцмодерні письменники полюбили писати. Саме тому в час демократії переконати когось, що багаторазовий секс - це погано, простій людині не вдасться. Без пропаганди не обійтись. Та й ефективною вона буде, якщо в Україні з*являється не лише радикальні закони, але й радикальний догляд за виконанням цих законів.

Тож чи мати стосунки до шлюбу, чи мати багаторазові сексуальні акти з різними партнерами - вирішувати тільки вам.

Це було загальне положення, яке відображає сьогочасну картину. Але від себе додам т.зв. особисту думку, про яку на початку коментаря писав: займатися кохання треба з розумом і не після кожного перепою чи на кожному побаченні. Якщо ви мрієте про дітей, що будуть схожими на вас, тоді дотримуйтеся стосунків з одним партнером. Телегонія хоч на разі є тільки дослідженням, але наслідки багаторазових стосунків очевидні (звідси й приказка, що "діти на сусідів схожі")).
Цитата
 
 
#52 Tristan 27.01.2010, 23:52
Цитую Pashko:
дивлюся я на понавиставлювані плюсики до надідеальних тверджень про чоловіка і жінку та мимоволі тягне на сміх: це що ж, у нас завелось стільки правильних у сексі людей?
от я отримав мінус за те, що згадав про незайманих хлопців. тут всі говорять тільки про дівчат, жінок, що вони мають бути чистими і так далі, а от про чоловіків - зась. разок Трістан нагадав, що і чоловіки мають вести чисте сексуальне життя.
думаю, про це вже казали, але у нас так все відбувається: якщо хлопець відтягнув два десятки дівчат до шлюбу, то він для того, щоб набратися досвіду, а якщо жінка, то одразу "курва". і це не жарт! це реальність нашої молоді!
так ще не говоріть про чистоту жінки, а про чистоту мізків.
нічого поганого не бачу в сексі до шлюбу, якщо люди впевнені, що будуть жити разом. нічого поганого не бачу в тому, що чоловік бере займану жінку, але таку, що він буде любити і жити з нею до старості. всяке в житті трапляється і те, що вона займана, мало свої причини чи особливості.
втім, ми маємо прагнути до чистоти своїх почуттів та стосунків. та не завжди трапляється так, як нам хочеться. життя доволі заплутане і ніколи не вгадаєш з ким тобі доведеться жити: із займаною чи цнотливою. а яка різниця? якщо статус займаності-не займаності не буде головним предметом розмов між чоловіком і жінкою, тоді все буде добре. ще раз наголошуємо, ми живемо в теперішньому світі, повних негараздів і помилок. і якщо ми будемо підкорятися їм (помилкам, неприємностям), то самі ж собі нашкодимо.

А звідки така впевненість Pashko? доки ще не було шлюбу все може трапитись... ти ж не йдеш сповідатись перед семінаристом (хоч він вже "майже священик")?
Так…., по різному буває… В мюзиклі «Мулен Руж»… Бідний письменник Крістіан закохується у найвідомішу куртизанку Парижа Сатін… Вона незважаючи на прихильність багатого герцога, який готовий купити весь Мулен Руж заради ночі із нею…, йде за покликом серця… От він покохав її такою як вона була… Він на це закрив очі, а от я б так не зміг! Для мене це занадто важливий фактор! Невже комусь приємне те, що його дівчина, чи жінка мала інтимні стосунки з іншим? Особисто я не хотів би, щоб мою дружину цілував і обнімав…, хтось окрім мене, байдуже, що це було задовго до мене… Ой не люблю я ділитись найціннішим… краще помру! :)
Цитата
 
 
#51 pashko 27.01.2010, 11:46
дивлюся я на понавиставлюван і плюсики до надідеальних тверджень про чоловіка і жінку та мимоволі тягне на сміх: це що ж, у нас завелось стільки правильних у сексі людей?
от я отримав мінус за те, що згадав про незайманих хлопців. тут всі говорять тільки про дівчат, жінок, що вони мають бути чистими і так далі, а от про чоловіків - зась. разок Трістан нагадав, що і чоловіки мають вести чисте сексуальне життя.
думаю, про це вже казали, але у нас так все відбувається: якщо хлопець відтягнув два десятки дівчат до шлюбу, то він для того, щоб набратися досвіду, а якщо жінка, то одразу "курва". і це не жарт! це реальність нашої молоді!
так ще не говоріть про чистоту жінки, а про чистоту мізків.
нічого поганого не бачу в сексі до шлюбу, якщо люди впевнені, що будуть жити разом. нічого поганого не бачу в тому, що чоловік бере займану жінку, але таку, що він буде любити і жити з нею до старості. всяке в житті трапляється і те, що вона займана, мало свої причини чи особливості.
втім, ми маємо прагнути до чистоти своїх почуттів та стосунків. та не завжди трапляється так, як нам хочеться. життя доволі заплутане і ніколи не вгадаєш з ким тобі доведеться жити: із займаною чи цнотливою. а яка різниця? якщо статус займаності-не займаності не буде головним предметом розмов між чоловіком і жінкою, тоді все буде добре. ще раз наголошуємо, ми живемо в теперішньому світі, повних негараздів і помилок. і якщо ми будемо підкорятися їм (помилкам, неприємностям), то самі ж собі нашкодимо.
Цитата
 
 
+3 #50 Zori__ 26.01.2010, 23:18
Bigfan, а то залежить з яким священником говорити. Є різні школи тлумачення Біблії духовенством українських церков. В діаспорі на багато речей церква дивиться трохи простіше. Я дотримуюся науки старенького єпископа Лотоцького, вихідця з Васильянського монастира Бучацького повіту. Він багато зберіг тих церковних традицій, чого колись дотримувалися люди в Галичині.
Цитата
 

Додати коментар