Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Святковий Чікаго або Креатив по-Копичинецьки

 Сьогодні з надією подивився відео про новорічну ялинку в Копичинцях. Надія швидко вивітрилась, як роса спекотним літнім ранком. Але спочатку покажу і розкажу про те, як прикрашений новорічний Чікаго. Кожного року на головній вулиці міста Мічіган Авеню проводиться свято запалювання святкових вогнів, з концертами, парадом, гігантськими надувними фігурами персонажів казок, феєрверком. В момент проходження платформи з Міккі Маусом запалюються гірлянди на деревах обабіч вулиці. Таке ось щорічне свято, спонсором якого були компанія МакДональдс і банк Гарріс.

Потім вогнями запалав місцевий зоопарк в Лінкольн Парку, який отримав підтримку банку Чептер Уан і місцевої компанії КомЕд, що заопіковується постачанням електроенергії. Вхід до зоопарку безкоштовний, тому там завжди людно. Особливо після ввімкнення святкової ілюмінації. Практично кожне дерево на території зоопарку було густо обмотане гірляндами. Парк буквально палав різнокольоровими вогнями. Видно, що люди старались зробити свою роботу так, щоб здивувати відвідувачів, заодно і отримати задоволення від гідно зробленої роботи, показати свій патріотизм іншим.
І таких місць в Чікаго і його околицях дуже багато. Святковий настрій всюди буквально світиться мільйонами маленьких лампочок!

 

{gallery}2010/chicago_newyear2011{/gallery}
А тепер повернемося до нашої місцевої святкової ялинки. Дуже хотів би подивитись в очі тому креативному монтажнику, що «прикрашав» ялинку і спитатись, чи хотів би він мати вдома таке «цудо»? Чи хотів би він мати автомобіль, телевізор, одяг, взуття, зроблені з таким нехлюйством, як він «прикрасив» ялинку? Чи він отримав насолоду від виконаної роботи?
Наперед знаю, що зараз скажуть читачі – та Америка багата, вони собі можуть дозволити собі так виценькуватись! Я спеціально назвав спонсорів цих ілюмінацій – це банки і місцеві компанії, які дбають про свій імідж, шукають зайвий привід для самореклами. Мало того. Такі роботи, як правило, проводяться на громадських засадах – просто працівники безкоштовно роблять якусь послугу, бо вони це роблять і для себе, і для своїх дітей, і для країни. Такий собі матеріалізований патріотизм, без мітингів і пустих слів.
Чим ми гірші за американців? Ми в дечому навіть кращі за американців. То чому ми себе так не поважаємо? Чому ми самі собі не хочемо зробити свято? Є над чим подумати за святковими столами!

P.S. Як би там не було, хотілось би привітати всіх копичан із наступаючими святами Нового Року та Різдва Христового, побажати від імені всієї діаспори в Чікаго і не тільки, поменше негараздів в Новому Році і всього найкращого

Спонсор допису: Любите цікаво і весело проводити час у інтернеті? Спробуйте гру The Ellder Scrolls, вам обов'язково сподобається


Коментарі:

Коментарі  

 
#9 Casper 11.01.2011, 00:06
красиво) і досить)
Якби було фінансування, можна було б також парад зробити))
телебачення б приїхало)) якщо ввсе клачно зробити)
мені здається що в Україні такого ще нема!!
Цитата
 
 
#8 terry_usa 01.01.2011, 19:27
Ось як виглядає село на південь 150-200 км від Чікаго, де нема ні тюрми, ні двох ковбасних цехів, sinych.livejournal.com/.../
Або так, десь в іншому кінці Америки nika-cleveland.livejournal.com /.../
Іване, по твоїй логіці, ми в Копичинцях мали би їздити на конях, жити в глиняних хатах і по вечорах сидіти при свічках - село, то ж не Київ чи Чікаго? Чи моток гірлянд з Китаю мають іншу конструкцію?
На рахунок фотоапарату і його можливостей. Кому потрібно, можу вислати оригінали фотографій. При обробці фотографій правився баланс білого кольору, рівні і шуми - традиційний перелік параметрів, що підлягають корекції - вечером фотоапарати бачать світ не так, як людське око, вони роблять все жовтим...
Цитата
 
 
+1 #7 Ivan Kuteckyj 01.01.2011, 09:41
Дуже гарна стаття і все правильно написано , але ти Terry здається порівняв " ніс з пальцем " , перепрошую . Треба заїхати десь на 200 км від Чікаго в якесь " глухе " містечко з населенням 6 тис. де немає МакДоналдса і великих банків , а є тюрма і два ковбасних цехи . Зробиш фотки , порівняєм з Копичинцями... Але , думаю з можливостями твого фотоапарата і наші Копичинці виглядали б казково , залежно що знімати . Дякую за привітання і тобі того ж , щиро :))
Цитата
 
 
#6 ЯяЯяяЯЯЯяЯяЯ 31.12.2010, 12:04
Цитую terry_usa:
В результаті місто би розквітло, люди би почали самовиражатись не тільки помпезними плотами. Але все це би мало нести не хаотичний характер, а місто би мало подбати про якийсь приблизний план декорації, хоч би у вигляді рекомендацій. А то з дурі ми можемо таке нагородити...

нУ.В ОСНОВНОМУ І ПІДПРИЄМЦІ КУПУЮТ ГЕРЛЯДИ, ТА І ЛАВКИ БІЛЯ БУДИКУ КУЛЬТУРИ ТА ОЩАД-КАСИ ТАКОЖ ВІД ПІДПРИЄМЦЯ, НАША БІДА ЩЕ В ТОМУ, ЩО МОЛОДЬ НЕ ШАНУЄ НІЧОГО, НАВІТЬ БІЛЯ ТОЇ ЛАВКИ БУВ МУСОРНИК А БВЛЯ МУСОРНИКА КУПА МУСОРУ, НОРМАЛЬНО? НЕ БУДЕМО ПРО ЦЕ. СКАЖИ ТЕРІ, ТИ ДАВНО В США? МОВУ ВАЖКО БУЛО ВИВЧИТИ? :-|
Цитата
 
 
#5 terry_usa 30.12.2010, 21:03
Дуже тішить, що в Копичинцях є чимало прогресивно налаштованих людей - мій, як то зараз модно казати, месидж правильно зрозуміли! Я до того і вів, що наше благополуччя в наших же руках.
Колись вже писав, що в Америці дуже розповсюджене таке явище, що приватні особи, підприємства купують щось, наприклад, лавки, якісь скульптури, клумби, їх монтують і на тій лавці прикріплюється табличка, вона подарована, скажемо, сім'єю Смітів. Враховуючи нашу ментальну тягу до , кхм, понтів, то це би мало спрацювати. Наприклад, прикрасив би гірляндами дерево якийсь підприємець і повісив би табличку " Це дерево з гордістю прикрашено сім'єю N". Інші би подумали - а що, я гірший? І цей процес набрав би лавиноподібний характер. В результаті місто би розквітло, люди би почали самовиражатись не тільки помпезними плотами. Але все це би мало нести не хаотичний характер, а місто би мало подбати про якийсь приблизний план декорації, хоч би у вигляді рекомендацій. А то з дурі ми можемо таке нагородити...
Цитата
 
 
#4 Тризуб 30.12.2010, 20:14
Цитую KUZMICH:
Цитую Тризуб:

пропозція - щоб кожен підприємець взяв по дереву в місті (центрі) і його прикрасив...

На мою думку повинно бути трішки по другому, підприємці чи інші бажаючі можуть профінансувати ілюмінацію,а прикрашати ми повинні самі, маю на увазі жителів міста, Тризуб пропозицію ти подав,тепер потрібно організувати це діло, візьмешся?

можна спробувати, але вже наступного року, бо зараз не в Копичинцях
Цитата
 
 
#3 KUZMICH 30.12.2010, 19:57
Цитую Тризуб:

пропозція - щоб кожен підприємець взяв по дереву в місті (центрі) і його прикрасив...

На мою думку повинно бути трішки по другому, підприємці чи інші бажаючі можуть профінансувати ілюмінацію,а прикрашати ми повинні самі, маю на увазі жителів міста, Тризуб пропозицію ти подав,тепер потрібно організувати це діло, візьмешся?

terru_usa дякую за привітання , взаємно вітаю тебе з наступаючими святами.
Цитата
 
 
+1 #2 Тризуб 30.12.2010, 19:26
А нам і не повинно снитися, в нас має бути як мінімум не гірше) от пропозція - щоб кожен підприємець взяв по дереву в місті (центрі) і його прикрасив... в нас підприємців досить багато як на Копичинці.
Цитата
 
 
#1 Lola 30.12.2010, 18:45
нам таке і не снилося..... :-*
Цитата
 

Додати коментар