Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Ставок смердючий коло хати...

Навколо серця мальовничого містечка Копичинці – ріки Нічлави – повис огидний та смердючий запах. Причина такої різкої зміни обличчя ріки не відома. Зате чітко зрозуміло, що пройтися повз Нічлаву, не закривши при цьому носа, майже неможливо. Хто ж винен у цьому? Черговий прорахунок керівництва, зловмисні діяння безсовісних можновладців чи, можливо, природні катаклізми?

Питання екологічного стану Нічлави вже не раз порушувалось. Найбільш масштабного розголосу проблема набула у 2002 році. Тоді ж у воді ставка знайшли туберкульозну паличку. А сморід, що йшов від річки, досягнув територій прилеглих міст та сіл. Мешканці одразу вдарили на сполох, адже туберкульозна паличка є збудником зарази та багатьох хвороб. Дана ситуація не могла оминути стороною не тільки обласні, а й всеукраїнські ЗМІ. Детально питання висвітлило кілька газет, в тому числі і найкраща на той час щоденна аналітична газета „Дзеркало тижня”.
 
У статті „ЗАЛАТАЙМО” КАНАЛІЗАЦІЮ СЛОВАМИ? вищезгаданої газети читаємо: „ ”чорні діри” місцевого комунального господарства продовжують загрожувати мешканцям і природі. Адже жителі і гості міста досі купаються і ловлять рибу в ставку всупереч усіляким заборонам. І тим самим посилюють ризик заразитися інфекційними хворобами, хоча їх збудників за останніми результатами лабораторного аналізу проб води райсанепідемстанція не виявила”.
 
Так і зараз, навіть у час зимового очищення повітря від шкідливих речовин, екологічна ситуація Нічлави не є сприятливою. Водойма містить хворобливі речовини, що загрожує копичинчанам провести зиму у ліжку  з градусником у роті. Ця проблема є загальномасштабною, і якою не можна нехтувати. Та у Копичинцях до неї ставляться нейтрально, мабуть уже призвичаїлися. Події навколо ставка повинні більше зачіпати увагу мешканців, але ті, тим часом, впали у зимову сплячку.
 
Як уже зазначалось вище, причин виникнення проблеми не відомо. Але, не є винятком той факт, що Нічлаву просто отруїли. Процес отруєння місту добре знайомий, то чому ж не спробувати ще раз? Авжеж? Чим думають люди, що вкидають у водойму сміття?! Чим думають працівники і керівники лікарні, виправної колонії, викидаючи туди відходи?! Такі вчинки просто шокують. Словом, „самі ж під себе робимо”.
 
На активне втручання влади у розв’язання проблеми годі й чекати. Але й самі жителі пасивно ставляться до катастрофічного становища серця міста. То ж, сподіватимемось лише на силу природи. Мабуть, коли річка замерзне, то сморід, врешті-решт, зникне. Але Нічлава від того чистішою не стане, на жаль.

Коментарі:

Коментарі  

 
#7 ПашКо 18.01.2007, 17:25
Пане спостерігач, ходіт поможите нам відвести її...
Цитата
 
 
#6 Тарас 17.01.2007, 21:22
Пропоную переглянути мій коментар на матеріал про Елиїву капличку. Там викладена моя думка відносно даної проблеми.
Цитата
 
 
#5 спостерігач 04.01.2007, 01:59
просто потрібно взяти і відвести цю трубу, а не писати різну дурню, і до того ж це жителі нашого міста зробили цей сморід ще й коло каплички... :zzz
Цитата
 
 
#4 Pashko 03.01.2007, 12:42
Тоді підіть до Елиєвої каплички, де поблизу бере витік "колонівська" зараза. Побачимо, шановний спостерігачу, як ви впораєтесь із процесом не закривання носа :roll:
Цитата
 
 
#3 спостерігач 03.01.2007, 02:16
це ви вже забрихались тому що пройти не закривши носа можливо я там прохожу кожний день і якби мер міста та жителі міста захотіли ощистити Нічлаву вони давно це б зробили.......
Цитата
 
 
#2 bigfan 23.12.2006, 17:21
Питання міського ставу, на привеликий жаль стає вічним питання. Кожен мер, чи то кандидат обіцяють вирішити проблему, а в нього як зливали каналізаційні відходи з тюрми та лікарні, так і зливають дальше. То що йому прикажете пахнути, чи що? Така його гірка доля. :-?
Цитата
 
 
#1 admin 23.12.2006, 16:54
і так в Нічлаві не можна купатись, а тепер взагалі підійти не можливо буде
Цитата
 

Додати коментар