Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Спєка нємажлівая ;)

"Спєка нємажлівая" - такими словами дехто  характеризує погоду, яка тримається вже протягом тижня по всій Україні.  Ну і сміється після цього дуже сильно. То певно так та спека впливає. А якшо серйозно, то погода не годиться до бойових трудових буднів, а лише до ліжка, шоб поспати. Хватає декількох годин, щоб спалити собі все тіло при такій спеці, а дихати на такій погоді - наче дихати у бані. Кожен рятується як може, дехто має кондиціонери (тим спека по-барабану ;)), дехто випиває відрами воду, дехто навпаки від сонця не рятується, бо йому таке в кайф ;). Залишається чекати дощику. Що ж, чекаємо...

P.S. Каже bigfan, що хмариться. Будемо надіятись на дощик...


Коментарі:

Коментарі  

 
#10 Андрей 11.06.2007, 16:57
расходомеры GLZ уровнемеры датчики уровня датчики WIDE PLUS давления КРТ радарные биметаллические
термометры манометры термопары мановакуумметры ТКП МП сапфир сенсоры трубки бурдона измерители уровня сигнализаторы уровня преобразователь температуры преобразователь давления ЗКЛ Задвижка клиновая 30с41нж Ду любые Ру любое электропривод запорная арматура регулирующий клапан Камфлекс Masoneilan Camflex Dresser Трехходовой шаровый кран электропневмати ческий позиционер пневматический позиционер Бустерные реле HART-позиционер протокол привода Обратные клапаны Шаровые краны Шиберная задвижка
Honeywell ENDRESS+HAUSER Emerson Samson Consolidated
Grove Danfoss Siemens Rosemount Emerson process management yokogawa ABB Jumo
Fisher Wika расчёт клапанов подбор клапанов монтаж оборудования www.serafim.org.ua
www.apmcontrols.pochta.ru
Цитата
 
 
#9 admin 30.05.2007, 13:12
я шось тоже не вірю в то, що якась там атомна станція взірвалась. так кожного літа кажуть, коли стає жарко. Як би там не було, а всерівно мені від того не прохолодніше 8)
Цитата
 
 
#8 НечайМічурін 30.05.2007, 02:45
ага то всьо кляті інопланетяни, в них просто глобальне потепління в правій туманності андромеди ото вони нам його і телепортують:-)
Цитата
 
 
#7 terry_usa 30.05.2007, 00:19
Які військові, які атомні станції? Якщо глянути в нет на фото зі спутника, то стає ясно, що просто прийшов сухий і жаркий повітряний фронт з Африки! Всього навсього! А то що він прийшов, то вже інша казка, маємо результати глобального потепління. Нема чого ліпити горбатого до стіни, може, ще в баби Щетинихи взяти інтерв"ю?
Цитата
 
 
#6 as_tar 29.05.2007, 16:16
а ще кажуть, зазаз дуже багато хворих типу на ОРЗ чит грип. Який зараз в жопу грип?Кажуть шо то все через то кляту атомну станцію. Нічого не росте все сохне. Ми бля як сталкери токо не в грі а в реальності!
Цитата
 
 
#5 as_tar 29.05.2007, 16:11
Кажуть, що то така спека, бо військові розганяють хмари! Через те що десь на 9 травня вибухнула якась там нова атомна станція і щоб це не розносилось з дощем і хмпрами і не осідало в землю то вони собі тихенсько розганяють. Незнаю чи правда це чи ні, але такою спеки не було в Україні вже 137 років. Висновки робіть самі)
Цитата
 
 
#4 polkovnik 26.05.2007, 16:45
то завал повний спика нэмажлівая . Хоч бери скачи в Нічлаву.
Цитата
 
 
#3 admin 25.05.2007, 19:15
Як без дощику? Ніц не виросте і дихнути нема чим!
Цитата
 
 
#2 bigfan 25.05.2007, 19:02
У Копичинцях така злива, що супутникова антена аж не робить. Падай-падай дощику. Головне щоб завтра поменше дощу було, бо я їду на два дні на Дністер, у сплав на катамаранах. Супер, такий довольний, що все вийшло!!!
Цитата
 
 
#1 Мультік 25.05.2007, 18:06
Ні, дощику я не хочу!!! Зелені Свята на носі!!!
Цитата
 

Додати коментар