Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Службовий собака допоміг знайти 80-річну бабусю

Службова собака на ім’я Берта знайшла 80-річну бабусю на околиці Копичинців. Чотири дні стареньку розшукували родичі та міліціонери Гусятинського райвідділу, але у холодній занедбаній хатинці на окраїні пенсіонерку знайшла німецька вівчарка. Як потрапила сюди бабуся відповісти не змогла, чотири дні ж їла одну буханку хліба.

14.01.2013 - додано відео

15.01.2013 - додано відеосюжет каналу ICTV

Бабуся зникла з дому напередодні Святвечора. Родичі намагалися розшукати її самі, проте, їхні намагання знайти стареньку були марними. На третій день за справу взялися міліціонери. Правоохоронці опитали усіх, хто міг бачити пенсіонерку. З’ясувалося, що востаннє її бачили в магазині, де вона купляла буханку хліба.

 

 

 

Службова собака Берта лише декілька місяців, як допомагає міліціонерам у пошуках зниклих людей. Саме завдяки їй, інспектор-кінолог Андрій Семенчук і прийшов у хату-пустку, де багато років вже ніхто не жив. Попри те, що ні слідів, ні інших ознак, що на обійсті нещодавно побувала людина не було, двері та вікна напівзруйнованої хатини зачинені, тварина явно щось відчувала. Через невелику щілину в стіні собака проникла до будинку і майже одразу почала голосно гавкати.

{gallery}2013/babtsya{/gallery}

Жінці в ці дні якраз виповнилося 80. Чому вона опинилася в цьому будинку старенька не пам’ятала, казала лише, що чогось злякалася. Міліціонерам вона розповіла, що вночі спала у шафі, бо там було тепліше. Вдень же дрімала на старій канапі.

Попри те, що температура в ці дні опускалась до позначки -7 градусів, медики не виявили у Емілії Петрівни жодних ознак обмороження. Зараз бабуся знову повернулася додому, її життю та здоров’ю більше нічого не загрожує, а своїх рятівників пенсіонерка каже, що рада бачити в гостях завжди.

Джерело: doba.te.ua


Коментарі:

Додати коментар