Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Скинемося на бензопилу?

Україна, хоч і бідна зі своєю неукраїнською владою, та встановляти і демонтувати ялинки, все ж таки, вміє. Новітні технології до Копичинців ніяк не доходять, мабуть, у всьому винна об’їзна дорога :) . Це ж треба таке придумати? Не вивезти нормально ялинку на сміття чи до лісу, а обрізати просто під корінь, залишивши метровий стовбур. Надіюсь, совість замучить тих людей, що відповідають за демонтаж ялинки і після прочитаної статті обов’язково зроблять усе по-господарськи.

 

Далі котися нема куди. Ну як же так? По всій Україні нормальним способом встановили і демонтували ялинку, а у нас завжди як не у людей. Поставили „красуню” запізно, ледь не перед самим Новим Роком, і демонтували також запізно і не „по-господарськи”. Для встановлення ялинки призначені спеціальні підставки, які неважко купити чи, навіть, виготовити самому. Тоді не виникає проблем із демонтажем новорічного дерева. А ми що робимо? Закопали в землю, а потім зрізали під корінь, залишивши метровий стовбур? І для кого він? Чи то, напевно, такий розпізнавальний знак, що мовить сам за себе: „Тут була ялинка, але якісь ... (тут краще промовчати) забули мене повністю завести назад до лісу, або на сміттєзвалище”. Мабуть, цей трафунок є кроком до переосмислення. Бо цього року метровий стовбур, а вторік – півтораметровий. Ну що, різниця відчутна, правда?


Ну гаразд, припустимо що немає підставки, але ж розум є. І зрізати, або викорчувати стовбур то зовсім неважко. Та вже настільки злінувалась влада та інші „владні структури” виконувати своє істинне призначення в місті, що таку мізерну справу для Копичинців (для того ж БЛАГОУСТРОЮ!!!) лінь зробити. Платиш 20 грн. любому пиятику в місті, і він без проблем зробить це нехитре діло. Ба, навіть менше, за 100 грам впорається. І не треба видумувати собі на голову проблем та іншої маруди: мовляв, фірма не проводить такого роду робіт, зараз немає відповідного обладнанні і т.д. Знаю, дорогий читачу, ти зараз боляче посміхаєшся. Аякже, тут і справді смішно.

З того видно, що Копита помалу деградують. Розумна молодь виїжджає за межі міста, а „старі-дурні” і далі тішаться з неабияких прибутків. І немає їм діла до БЛАГОУСТРОЮ свого міста, бо живуть лише своєю домівкою та кишенею.

Коментарі:

Коментарі  

 
#31 ПашКо 12.02.2007, 13:19
Ось бачите, добре, що статтю про це написали. А пікассо говорить, що всьо ок, стовбур не мішає. Він ж в Копитах мало живе. І я не в Копитах приписаний, але мені не байдужий стан рідного містечка!!!
Цитата
 
 
#30 Тарас 11.02.2007, 15:59
Шкода , що вже забрали стовбур! Така тема цікава вийшла, мабуть і владу дійсно підбили до рішучих дій!
Цитата
 
 
#29 Pashko 08.02.2007, 19:10
А хіба стовбур не красивий? Для читачів: ТАКОЇ ПАМЯТКИ КУЛЬТУРИ БІЛЬШЕ НІДЕ НЕ ЗНАЙДЕТЕ :-)

І владу я не гаджу, як написав пікассо, а наводжу на розум, підбиваю до рішучих дій...

Крім того, чекаю твої фотки у галереї міста :-)
Цитата
 
 
#28 Pashko 08.02.2007, 19:08
Picasso, зайди у фотогалерею і подивись скільки там красивих фотографій міста. А потім вийди на вулицю і порівняй їх кількість з реальними місцями в місті. Різниця буде відчутна. Тут мова іде про проблему, а не про фото. Такі теми обговорюються на форумах фотомайстрів:-)
Цитата
 
 
#27 Picasso 08.02.2007, 18:47
Павло годі тобі гадити нашу владу і.т.д
Знаєш є такі фотографи , що відсилають на світові конкурси свої недолугі шедеври, по темі українська біднота, та розруха. У НСФХУ їх називають просто невдахами, та нездарами.А скільки чудових фотогрпфій зроблено у нашій мальовничій Україні Невже наше місто таке пропаще. Скільки красивих є тем. А то зайде хтось чужий на сайт і, що він подумає про твоє рідне місто. :-?
Цитата
 
 
#26 terry_usa 02.02.2007, 17:45
Уявляю собі, як то буде весело!!! А які фізіономіїї будуть у основних фігурантів!!!
Цитата
 
 
#25 terry_usa 02.02.2007, 17:43
2 Shtyk: браво!!!! Це наймудріша думка!!!
Цитата
 
 
#24 Shtyk 02.02.2007, 11:16
ну про стовп - то про стовп... ті шо в Копитах, молоді, завзяті в суботу викорчовують стовбур і парадною ходою несуть під браму Чернишу, чи Пеляку чи тому чий обовязок був той стовп забрати... і справу добру зробити, і двіжняк буде, і нова стаття з фотками для сайту
Цитата
 
 
#23 Pashko 02.02.2007, 11:00
Доста говоритипро фестифалі. Тут тема взагалі-то про стовбур :-)
Такого плану стаття у мене вже запланована на лютий. Тому, не пропустіть її !!!
Цитата
 
 
#22 admin 02.02.2007, 01:12
Як на мене фестивалю різних жанрів бути не може. :D Може бути тільки певного жанру, в даному випадку рок якраз би пасував, бо в ньому нема представників "звйозд". Чогось Фліт чи та сама Карна їздять на такі фести як Тарас Бульба який знаходиться не в надто більшому місті Дубно. Так шо не всьо в цьому світі за гроші, а тим більше музика, а тим більше альтернативна. Головне бажання. Фест був би в самий раз, місто би піднялось. Вже й назва є: "Копита фест" :D Правда це вже офтоп, але цю тему можна продовжити на форумі )
Цитата
 

Додати коментар