Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 67 гостей на сайті

Реклама

Що подобається в Копичинцях?

Перше, на що ступила твоя нога, це була земля, рідна земля. Можлива, вона видалась колючою та надто неприємною, а можливо зараз захоплюєшся нею як частинкою життя. Ззовні гарна чи потворна, зсередини – потворна чи гарна. Якою б вона не була, все ж любиш її, бо вона рідна, рідна земля. А якою бачиш ти свою землю, які місця обожнюєш в своєму місті, де любиш проводити вільний час? Поділися з нами любов’ю до рідного міста у коментарях.

Маленька, 15 років
Зелень і краса, костел, що в центрі міста, не асфальтовані вулички, які надають особливого, так би мовити шарму, і звичайно, необмежений затишок. А чому мені це подобається? Дуже просто – я люблю це містечко і не уявляю свого життя без нього.


Руля, 20 років
В Копичинцях мені передусім подобається природа: каштани влітку, Нічлава з відблисками грайливих промінчиків сонця; ставки, поля, що зливаються з небокраєм і здається ніби тут починається рай. Незіпсуте цивілізацією чисте повітря лісів. Але Копита для мене передусім маленька Батьківщина, колиска мого життя, батьки, вірні друзі дитинства. Найкращі спогади, які не під силу стерти безжальній течії часу та урбанізації.


Пашко, 19 років
Чи люблю я Копичинці? Так, навіть дуже! Завжди вважав і вважаю мій милий Копенгаген за середину світу. Захоплююся зеленою красою, привітністю мешканців, теплом світанків та чистотою літніх вечорів. І хоч зараз про містечко частенько ходить „кримінальна слава”, та я всеодно його люблю!


Тарас, 18 років
Найбільше подобаються люди, які тут живуть. І не зважаючи на малу кількість розважальних закладів є можливість культурно відпочити.

Спонсор допису: У вас є малі діти, а ви часто не вдома? Тоді вам требуется няня котра піклуватиметься про малюків


Коментарі:

Коментарі  

 
#9 Jackass 06.09.2010, 18:22
Цитую ленін:
от- от треба літом з кулеметом посидіти в парку і тоді місто буде чисте на всі сто
в тебе юмор трішки кращий чим в Петросяна, но то нічого не змінює :P .)))))
Цитата
 
 
#8 Кузяк 04.04.2008, 23:26
Елiт!!!! Аркан!!! У Озiка!!! "Дитяче кафе Престиж!!! Фуршет!!! Бiлочка!!! Рiв бiля памятника солдату!!! I особливо Варенечна!!!
Цитата
 
 
#7 vika 13.04.2007, 21:33
Agov, moe misto ne obizhatu. Kraschoho ne bylo i nema. Vono tce spogadu i mri'i. A sche bagato romantuku i ridnuh obluch*
Цитата
 
 
#6 admin 23.03.2007, 12:40
погано, шо люди хочуть стріляти інших людей, судячи з коментарів :sigh: А так то все класно :-)
Цитата
 
 
#5 bigfan 22.03.2007, 18:31
Місто наше класне, живе, патріотичне, трохи зухвале, але справедливе, мелодійне і грайливе, спортивне та азартне, але завжди доброзичливе та привітне.
Цитата
 
 
#4 bigfan 22.03.2007, 17:27
Ага, хіба по.... в кущах.
Цитата
 
 
#3 ленін 21.03.2007, 00:28
от- от треба літом з кулеметом посидіти в парку і тоді місто буде чисте на всі сто
Цитата
 
 
#2 СІРА ПОТВОРА 20.03.2007, 22:12
Ну напевно немає кращого місця ніж старий добрий парк з сценою у ньому!!Це найулюбленіше містечко копичинецьких нефорів!Чого і вам бажаю! :P :P
Цитата
 
 
#1 ПашКо 20.03.2007, 16:15
Копичани? А ви любите своє місто???
Цитата
 

Додати коментар