Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Розшукуються родичі о.Петра Шанковського

Час від часу до нас надходять цікаві листи, так до нас прийшов електронний лист від Світлани Чукаєвої, котра мешкає зараз в Запоріжжі. Окрім цього пані Світлана відсканувала і надіслала декілька старих фотографій із родинної фотозбірні - на котрих видно Копичинці.

Пряма мова далі:

"Добрий день. Мене звуть Світлана. Я з міста Запоріжжя. Зараз я складаю генеалогічне дерево Шанковських. Прадід моєї мами Петро Шанковський був священиком і помер в Копичинцях. Ім'я Петра Шанковського згадується на цьому сайті http://bratstvo.pp.ua/p/blog-page_267.html. В мене залишилося декілька старих фотографій. Я їх сканувала, але не всі. На фото 014 сім'я: Петро Шанковський, його дружина, син і дочки. На цьому фото немає його сина Тома Петровича Шанковського(мого прадіда), але він є на іншому фото 015, він стоіть біля маленкої дівчини- сестри. На фотографіях з похорон Петра Шанковського можна впізнати місто Копичинці, зокрема будівлю суда. Якщо у вашому місті залишилася інформація про родину Шанковських, підкажіть, будь-ласка, до кого мені звернутися. Дякую."


Фото 014


Фото 015

Ну і власне фото з похорон Петра Шанковського, на фото видно вулицю 22 Січня, а також приміщення колишнього суду\трикотажної фабрики.

І якщо ви чи хтось з ваших родин знає щось про родину Шанковських можете звертатись до п.Світлани по емейлу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Зі своєї сторони я вже надіслав номер о.Ігора Середи, котрий зараз служить у церкві св.Миколая, в котрій свого часу служив і о.Петро Шанковський.


Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити