Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Розшукуються родичі о.Петра Шанковського

Час від часу до нас надходять цікаві листи, так до нас прийшов електронний лист від Світлани Чукаєвої, котра мешкає зараз в Запоріжжі. Окрім цього пані Світлана відсканувала і надіслала декілька старих фотографій із родинної фотозбірні - на котрих видно Копичинці.

Пряма мова далі:

"Добрий день. Мене звуть Світлана. Я з міста Запоріжжя. Зараз я складаю генеалогічне дерево Шанковських. Прадід моєї мами Петро Шанковський був священиком і помер в Копичинцях. Ім'я Петра Шанковського згадується на цьому сайті http://bratstvo.pp.ua/p/blog-page_267.html. В мене залишилося декілька старих фотографій. Я їх сканувала, але не всі. На фото 014 сім'я: Петро Шанковський, його дружина, син і дочки. На цьому фото немає його сина Тома Петровича Шанковського(мого прадіда), але він є на іншому фото 015, він стоіть біля маленкої дівчини- сестри. На фотографіях з похорон Петра Шанковського можна впізнати місто Копичинці, зокрема будівлю суда. Якщо у вашому місті залишилася інформація про родину Шанковських, підкажіть, будь-ласка, до кого мені звернутися. Дякую."


{gallery}2012/shankovskyi/photo14{/gallery}

Фото 014


{gallery}2012/shankovskyi/photo15{/gallery}

Фото 015

Ну і власне фото з похорон Петра Шанковського, на фото видно вулицю 22 Січня, а також приміщення колишнього суду\трикотажної фабрики.
{gallery}2012/shankovskyi/all{/gallery}

І якщо ви чи хтось з ваших родин знає щось про родину Шанковських можете звертатись до п.Світлани по емейлу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Зі своєї сторони я вже надіслав номер о.Ігора Середи, котрий зараз служить у церкві св.Миколая, в котрій свого часу служив і о.Петро Шанковський.


Коментарі:

Додати коментар