Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Різдвяні сніжки

Здавалось, що вчорашній хокей у п’ятнадцятиградусний мороз та сильний вітер став останньою в ці Різдвяні свята спортивною мандрівкою на лід. Але ні, все ж таки поспішив ставити крапку. Бо сьогодні Різдво порадувало нас справжньою, властивою йому погодою: густий лапатий сніг, помірна морозяна температура, близько 2-4 градусів. Ох, як чарівно надворі! Та кляте навчання не пускало з хати, все приказувало: «9 січня - перший іспит. Готуйся!». Думав, що так і скисну до вечора, аж раптом… Аж раптом в «асю» постукали мені друзі та запросили покидатися сніжками на Нічлаву. Ідея цікава і приваблива. Звісно, що я погодився на пропозицію і мерщій почав одягатися. Не думав спершу, що повернуся додому весь мокрий, тому одягнув найновіші речі з гардеробу. Свято таки :)

Дорога вся устелена білою ковдрою, під чоботями тихенько поскрипує сніг, з будинків чути коляду. Це співають веселі гості. Їм допомагають маленькі колядники, які бігають з піснями з хати до хати. Пахне усілякими святковими наїдками, але від запаху стає вже млосно. Хоча і студент, але вже «напакувався» вдосталь. Можливо…:)

У парку снігу ще більше. Іти важко, чобіт зі снігу майже не видно. Виходжу вже на протоптану стежку, тут краще. Думається, що це, напевно, мої йшли цим шляхом. За що їм принагідно і дякую. Озираюсь навкруги, шукаючи силуети людей, які займаються чимось схожим на кидання сніжками. У парку нікого не видно. Доходжу до пристані. Знайшов.

Знайшов і одразу отримав від кожного сніжкою :) Це, як виявилось згодом, таке привітання :) Такий старт трохи приголомшив мене. Для цілковитої безпечності перевірив всю оргтехніку в кишенях, яку взяв для нотації вражень, і приступив до, власне, кидання сніжками. Добряче покидатися було важко, так як сніг у таку погоду крихкий і зробити нормальну сніжку з нього практично не можливо. В принципі, можна почекати 5 хвилин, тоді вона стане твердішою і гарнішою. Та цього робити ніхто не став, бо за цей час можна було отримати не одну сніжку в свою сторону. З біди «не ліплення сніжок» знайшли вихід: почали просто згортати сніг і кидати одне на одного. Або валити з ніг на лід, та закопувати у снігу. Весело :) І мокро :)Всі накинулись на бідного фотографа, ледве фотоапарат втримав :)

На фото майже всі користувачі сайту: Kurt, Андрій, Smallfan, EmiliСніжки часто потрапляли в обличчя :)Сніжок виявилось замало :) Кидаємо тепер одне одного в сніг :)Або ж сипемо зверху на голову :)Вечір. Я, сніжки і місяць :)

Все, цієї зими у мене все. Єдина потіха, це сьогоднішня «Різдвяна вечірка». Я вже збираюся і вас кличу! З Різдвом Христовим!

Коментарі:

Коментарі  

 
#11 pashko 22.02.2008, 01:43
Там було написано, що я повернуся мокрим додому:)
Цитата
 
 
#10 Zid@ne 21.02.2008, 22:50
bigfan ну не всі...але часу трошки маю :P
Цитата
 
 
#9 bigfan 21.02.2008, 22:46
Ти Зідане певне вже всі статті перечитав, і маєш час?
Цитата
 
 
#8 Zid@ne 21.02.2008, 20:45
Певно всі мокрі додому поприходили? :P
Цитата
 
 
#7 Holynka# 27.01.2008, 22:25
Я тоже так хочу! :oops: :oops: :oops: :oops:
Цитата
 
 
#6 Zid@ne 08.01.2008, 11:14
Знову ж таки прикольно. :lol:
Цитата
 
 
#5 Kurt 08.01.2008, 05:15
угу, а ми взагалі дьорзкі такі 8)
Цитата
 
 
#4 Dark_Angel 08.01.2008, 02:26
Дьорзко ви там... :sigh: :o
Цитата
 
 
#3 Дьома 07.01.2008, 23:22
йшов нині через Нічлаву, купа "трафаретів" людських тіл... :P
Цитата
 
 
#2 Емілі 07.01.2008, 19:27
я тє повторю, Курт! :cry:
Пашко - а місяць файний :roll:
Цитата
 

Додати коментар